Amarok İsteyen

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan selcukd64 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,588

selcukd64

Ana Kamp
satılıktır

IMG 20140420 WA0001

IMG 20140420 WA0001

IMG 20140420 WA0000

Etiketler

Ynt: Amarok İsteyen

sizi bilmem de benim tanığın insanlar var müneccim tarağı ile saçları taramışlar.sanırım bu da onlardan biri olsa gerek ki bizi de öyle sanıryor.işte bu ve bunun gibiler yüzünden nasıl özel mesaj yazmak kotaya tabi ise konu açmak da öyle olmalı bence....

yasakşehir07' Alıntı:
sizi bilmem de benim tanığın insanlar var müneccim tarağı ile saçları taramışlar.sanırım bu da onlardan biri olsa gerek ki bizi de öyle sanıryor.işte bu ve bunun gibiler yüzünden nasıl özel mesaj yazmak kotaya tabi ise konu açmak da öyle olmalı bence....
Şişştt. Öyle demeyin Murat bey (admindir kendisi) kızıyor :D Bende aynı şeyleri daha önce 1 mesajı olana söylemiştim. Kızdılar bana. Bak bu arkadaşın daha önceden 4 msjı varmış :eek:

Bide arkadaşımız bizlerin araştırmacı olmaya teşvik etmiş bence. 1-2 tane aracın resmini koymuş, ee bizede malum siteden tüm Türkiyedeki Amaroklara bakmak kalıyor sadece ;D

ne bileyim bende saç kalmadı da tarayacak.murat bey bişey demez bu mesaja sanırım.nede olsa anlayanlar anlar.neyse gerçekten forum kurallarının değişmesi gerektiğine inanıyorum.

Arkadaşlar giriş yaparken resımleri yukledıkten sonra acil bilgisayar başından kalkmam gerektiği fiyat ve datayları yazamadım. Esasen bu bunun gibileri dıyen şahsiyet senın boyle işgüzar yorum yapman dahada buyuk ayıp sonuçta sende bu sıtesın bır mısafırısin.Neyse ilgilenen arkadaşlar için yazıyorum araç
2011 hıghlıne 45.000 km ön ve arka olmak uzere otomatık kumandalı vinç mevcut,ekstra bagaj,ön arka çelik tamponlar multımedya fiyat 88.000.tl

selçuk bey günaydın.ben üzerime alınmam gerekeni alınırım da anlayamadığım bişey var nedense yeni üyelerin ilk işi araç satmak ve araç toplayanların da ilk işi ya ev almak yada düğün yapmak sonra da topladığı aracı satmak oluyor.yoksa burası benim babamın çiftliği değil.zaten ilanınızı başka yerlere de vermişsinizdir ki ordan daha rahat satarsınız o da ayrı bir konu.size hayırlı satışlar diliyorum yinede.genelde önce mesaj yazılır sonra fotoğraf yüklenir

Özay bey aracı satma konusunda verdiğiniz güzel öneri için teşekkür ederim.Araç ile ilgili herhangi bir ilan ve satış sitesine şu an için ilan vermeye gerek duymadım nedeni ise büyük bir ihtimalle arayacak kişiler ya bu işe gönül vermeyen iş güzarlar veya esnaf galericiler arayacaktır.Bende işim dolayısıyla yoğun olduğumdan çok muhatap olmak istemiyorum. Benim amacım bu işi zevkini bilen belki kişiler talip olurda elden çıkarırım düşüncesi olmuştur.Olmassa tabıkı ılan verilecektir.Yeni üye düşüncenizede bir açıklık getirmek istiyorum, sanırım benim üyelik tarihime bakmaya gerek duymadan yorum yaptığınızı düşünüyorum çünkü baksaydınız üyelik tarihinin sizden eski olduğu görme imkanına sahip olurdunuz.Ben bu siteye bir arkadaşım tavsiyesi ile üye oldum iyikide olmusum ben yapı itibariyle klavye başında yorum veya eleştiri yapmayı pek sevmiyorum sadece yazılan bilgileri ve güzel yorumları takip etmeyı seviyorum.Sitenin kayıt esnasında her uye mesaj göndermesi gerekiyor paylaşım yapacak dıye bir kıstas zaten yok ayrıca bu site okadar buyuk bir camıa olmuski yapılan paylaşımlarda istenilen bilgilere sizin gibi paylaşımı çok yapan üyeler sayesinde ulaşabiliyoruz ayrıca teşekkürler.Sizin gibi devamlı bir paylaşım yapmadığım için genellemeyi bozup önce resım sonra yazı yazmış olabirim.Sizin gibi üstadlardan bunuda öğreneceğiz:smiley:Bol paylaşımlı güzel günler diliyorum.

bakın şimdi bu söylediklerinizle beni resmen ezdiniz alçakgönüllük yaparak ya da.... ben kişisel bilgilerinize bakmadım doğru söylüyorsunuz ama maalesef birönceki yazdıklarıma sizin de katılacağınızı düşünüyorum.nedense her yeni üye aracını satıyor yada her araç toplayanın bir işi çıkıyor yeni proje yapıyor.tamam herkesin kendince haklı sebepleri vardır ama biri de çıkıp arkadaşım benim işim bu ben bu işten ekmek yiyorum dese sonuna kadar haklı.zaten bu işi yapanlar da başkalarına iş yaptırıp komisyon usulü çalışanlar bile var ve sonra da tüm işi kendisi yapmış gibi övünmeler vs vs.amacımız gerçekten birbirimize yardımcı olmak ve bunun için de en azından benim hiçbir maddi beklentim yok ve olmayacaktır da.sizi kırdıysam da özür dilerim.saygılarımla

Böyle ufak tefek konulara kafayı takıp kırılırsak hayat geçmez veya çekılmez hal halır.Ayrıca sizi ezmek gibi düşüncem hic olmadı sadece gerçek durumu size anlattım.Belkı sızden tecrubelıyım belkı değilim ama sadece size önerim herşeye önyargı ile yaklaşım olmamasıdır saygılar.

Demekki öncedende ön yargılı ve uygun olmayan yanlış yazımlarda bulundunuz:smiley:Bu site ne kavga yeri nede atışma yeri gördüğüm kadarıyla kuranlar emek sarfetmişler insanlar birikimini paylaşsın bilgiler çoğalsın uğraşısı var. Neyse sevindirici tarafı iyi arkadaşlıklar ve dostluklar çogu zaman kavgayla ve didişmeyle başlar:smiley:Hayırlı cumalar sağlıcakla kalın.

selcukd64' Alıntı:
Demekki öncedende ön yargılı ve uygun olmayan yanlış yazımlarda bulundunuz:smiley:Bu site ne kavga yeri nede atışma yeri gördüğüm kadarıyla kuranlar emek sarfetmişler insanlar birikimini paylaşsın bilgiler çoğalsın uğraşısı var. Neyse sevindirici tarafı iyi arkadaşlıklar ve dostluklar çogu zaman kavgayla ve didişmeyle başlar:smiley:Hayırlı cumalar sağlıcakla kalın.
Selçuk bey merhabalar. Nede güzel söylemişsiniz "insanlar birikimini paylaşsın bilgiler çoğalsın" diye. Bizde bunu demeye çalışıyoruz zaten. Buraya üye olup, buradaki paylaşımları okumaya vakit ayırabilen birisinin, kendi deneyim ve tecrübelerini yazmak için 2 dk.'sını ayıramaması doğrusu bana çok ilginç geliyor. Keşke sizde buraya üye iken şu Amarok ile ilgili modifiyelerinizi, gezilerinizi ve tecrübelerinizi bizlerle paylaşsaydınız, belki bukadar ön yargılı düşünmezdik ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,088
Kaydolan Son Üyemiz
TunaKarakaya

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR