Amarok Off Road

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Emre54 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,504

Emre54

Yeni Üye
Herkese merhaba siteye az önce üye oldum adım Emre 24 yaşındayım bu konularda hiç bir bilgim yok bu yüzden sizlere danışmak istedim market işi yaptıgımızdan dolayı doblo kullanıyoruz dobloyu satıp üZerine para. Ekleyip kasalı oldugu için ikinci el düz viteslerden 4 çeker amarok alıcam yakın zamanda nasipse yanlız kesinlikle çok beğendigim büyük tekerler konusu var olmassa olmaz benim için hastasıyım o derece ama kafama takılan sorulardan en önemlisi yakıt ne kadar artar sonuçta ticaret amaçlıda kullanıyoruz araçla kesinlikle araziye girmicem tamamen asfaltta kullanılıcak konfor falan çokta önemli degil sırf asfalta uygun o koca tekerlerden varmı acaba yakıt şehir içi 10 litre civarıymış ortalama ne kadar artar acaba bilen duyan varmı internette gördüm aracı teker degiştirmişler biraz aracın sağını solunu kesip çok beğendim birde bu işler kaça mal olur ortalama bu konularda size danışmak istedim teşekkür ediyorum şimdiden. Linkte takılan bir amarok fotosu var 33 mt diye bir lastikmiş sanırım amarok off road - Google'da Ara

Ticari kullanılacak araç + 4x4 + şehir içinde asfaltta gezecek sırf hava olsun diye + çamur lastiği => tam genç işi.
Yaşlanıyoruz mu ne, bana çok saçma geldi. İçimizdeki heyecanı kaybetmişiz anlaşılan...

Ticari kullanılacak araç + 4x4 + şehir içinde asfaltta gezecek sırf hava olsun diye + çamur lastiği => tam genç işi.
Yaşlanıyoruz mu ne, bana çok saçma geldi. İçimizdeki heyecanı kaybetmişiz anlaşılan...
Abi güzel makaranı yapmıssın sagol :smiley:haklısındırda bu işleri bilsem burda size sormam evet hava için yani doğrudur, çamur lastigimiş falan ama bu lastik gibi hiç biri durmuyo internette gezindim biraz, asfaltta hiç kullanılmıyouş o yüzden bende bu hevesten vaz geçtim at lastik falan varmış oda hoşuma gitmedi ticaret dedigimde toptancıya falan gidip mal almak haftada iki gün artık tekere yapcagım masraflada otomatiğini falan almaya çalışırım

artık tekere yapcagım masraflada otomatiğini falan almaya çalışırım

madem işin şakasını geçtik, şöyle diyelim, lastiğe yapacağınız masrafı siz yine yapıp kışlık lastik alın, ne de olsa ticari araçlar için zorunlu. otomatik vites te kullanırken keyifli ama arıza yapınca can sıkabiliyor.

artık tekere yapcagım masraflada otomatiğini falan almaya çalışırım

madem işin şakasını geçtik, şöyle diyelim, lastiğe yapacağınız masrafı siz yine yapıp kışlık lastik alın, ne de olsa ticari araçlar için zorunlu. otomatik vites te kullanırken keyifli ama arıza yapınca can sıkabiliyor.
Teşekkür ediyorum zaten arada 10 bin fark var ortalama birde derdiyle ugrasmayalım ozaman

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR