Amarok V6 Lastik Onerisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tikkycan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,462

tikkycan

Yeni Üye
Merhabalar
VW AMAROK v6 3000Tdi icin lastik önerilerinize ihtiyacım var
Standart lastikleri 255/55 r19 fakat ben hem arazi, hem normal asfaltta kullanabileceğim bir lastik almayi dusunuyorum
Arazi derken, çok zor şartlarda offroad yapmayı dusunmuyorum , sadece keyif amaclı , çok zor koşullar olmayan yerlerden bahsediyorum
Biraz arastirma yaptigimda BF GoodRich AllTerrain tipi lastiklerin bu konuda iyi oldugunu gordum
Lastikleri degistirince tabii arabanın da biraz yükselmesi gorunum olarak hoş olur
Almayı dusundugum lastik tipi 285/70R17 fakat bu lastik biraz daha geniş ve yanakları da biraz daha kalın
Beni dusunduren bu lastik ebati, araca uyar mi uymaz mi, yani daha genis olacagi icin direksiyonu saga sola dondurunce araca temas eder mi.
Bir de bu arac icin onerebileceginiz kullanim acisindan araca sikinti cikarmayacak, araci maksimum yukseltebilecegim en buyuk lastik ebati ne olabilir
imdiden tesekkurler

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.