Amsterdam-Paris-Brüksel 2012 tur notlarım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ilkersev Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,259

Etiketler
Ynt: Amsterdam-Paris-Brüksel 2012 tur notlarım

Hocam çok güzel bir gezi yapmışsın kutluyorum.Bana da yakın çevremden gitmem konusunda öneri geldi Amsterdam'a ama bir türlü kısmet olmadı.

Oradaki havayı koklamak için gideceğim mutlaka bir gün özgürlükler diyarı Holand Amsterdam'a.

İyi günler
Sy Sevilengül
Detaylı,güzel anlatımınız ve fotograflar için teşekkür ederim.
Saygılar
Batuhan

Hocam güzel anlatımlar için teşekkürler...Kabaca maliyetler hakkında da bilgi verbilirsen sevinirim. Seneye eşimle birlikte gezmeyi planlıyorum. Oteller - ulaşım -yiyecek içecek vb....

Selamlar
Otel fiyatlarını booking.com dan bakabilirsin.Ben tüm seyahatlarimde bu siteyi kullanıyorum.Bilet fiyatlarına gelince ekobilet.com dan ucuza bulabilirsin.Ucuz uçak bileti için bu siteyi takip etmen yeterli olacaktır.Yeme içmeyi kafana takma her bütçeye uygun yerler dünyanın her yerinde bulabilirsin.
Bu sitelerden ortalama bir bütçeyi kolaylıkla çıkarabilirsin.
İyi yolculuklar

İlker bey gezi blogunuzu zevkle okudum.Dikkatimi çeken nokta Montrmarte bölgesinin tehlikeli olduğu hakkında... Bizde burda bir hostel rezervasyonu yaptık 2 kişiyiz çokmu tehlikeli buralar?Eğer anlattığınız kadar tehlikeliyse biber gazı alıcam gitmeden önce:smiley: cevabınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden...

Selamlar
Yerlesim olarak gocmen zenciler cogunlukda,ucuz bolge ama aksamlari cok tenha sokaklar.Caniniz sikilirsa gece hicbirsey bulamazsiniz.Tehlike derken sokaklar tenha olunca grup zencilerle karsilasiyorsunuz.Bana tekin gelmedi pek ama basima da bir olay gelmedi.
Eger hosteli baska yerden bulun derim metro ulasim agi muhtesem.
İyi yolculuklar size

Paylaşım icin Teşekkürler

Bol resimli güzel anlatım için teiekkürler.

Amsterdam yılda 4-5 kere gittiğimiz bir yer. Yaşadığımız Dortmund'a en yakın turistik yer orası olunca Türkiye'den ziyarete gelenlerle biraz da mecburen sürekli gitmek zorunda kalıyoruz. Bahsettiğiniz plajlar da bize en yakın plajlar yılda bir kaç hafta olan sezonunu mutlaka yakalamaya çalışırız.

Bu ay sonu Paris gezimiz için Notre Dame'ı yazdık listemize.

Selamlar
Taner

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR