Anadolu Şehirleri Hakkında Yardım. (Lütfen Herkes Okuyabilir mi?)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan exclusive Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,919

exclusive

Ana Kamp
Yer
Diyarbakır
Herkese selamlar;
Ben daha önce de kendimi tanıttığım başlıkta bahsetmiştim. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Mezunuyum. KPSS sınavına girmiştim ve sınav ipali vs. den sonra tekrardan bir tercih dönemi başladı. İnş. Okul Psikolojik Danışamnı Olarak Göreve Başlayacağım. Maalesef puanım düştü ve anadolu tercihlerine yoğunluk vermeyi düşünüyorum. Siz arkadaşlar ve abilerimden ricam burada yazacağım yerler hakkında bilgi sahibi olan ve oaralarda yaşayanların beni gerek buradan gerekse özel mesajla bilgilendirmeleri.

Şuan ilk olarak
KIRKLARELİ- Lüleburgaz - demirköy
ŞANLIURFA - merkez

tarafları nasıl yerlerdir

(şehir ve bölgeleri biraz daha araştırdıkça ekleyeceğim)

Etiketler
Ynt: Anadolu Şehirleri Hakkında Yardım. (Lütfen Herkes Okuyabilir mi?)

ARTİN - Şavşat
ŞANLIURFA - merkez

Ne tür bilgiler istediğinizi söyleyebilirseniz lüleburgaz hakkında birşeyler söyleyebilirim sanırım...

selimsani' Alıntı:
Ne tür bilgiler istediğinizi söyleyebilirseniz lüleburgaz hakkında birşeyler söyleyebilirim sanırım...

Genel şartları hakkında bilgiler yeterli olacaktır. İstanbula yaklaşık uzaklığı. Yazılan yerlerin genel şartları. (ilçenin büyüklüğü, insanların yaşam şekli gibi şeyler)

ARTİN - Şavşat
ŞANLIURFA - merkez
BOLU - Göynük - Ahmetbeyler Köyü
TOKAT - Turhal

BOLU - GÖYNÜK - Ahmetbeyler ve Kuyupınar köyleri
KASTAMONU - ARAÇ - iğdir
SİNOP - DURAĞAN -
TOKAT - MERKEZ - (merkeze bağlı bir köy ama tam hatırlayamıyorum şuan)
AMASYA - GÖKOVA ve MERKEZ
MARDİN - ÖMERLİ
KIRKLARELİ - DEMİRKÖY ve LÜLEBURGAZ

ve tabi İSTANBUL'un farklı ilçeleri

şeklinde tercihleri yaptım birazdan onaylatacağım. Umarım atamam olur ve gittiğim yerde de gezenbilir ailesinin üyeleri olur ve tanışırız.

slm lar ben kırklareli vize deyım sana tavsıyede bulunayım lüleburgaz kucuk parıs gıbı dır modern ab ye erken gırmıs dıyebılırız:smiley: demırkoy coscok kucuk gezıp gormenı tavsıye ederım sureklı kalınacak bı yer degıl hatta 3 gunden sonra kafanı duvara vurursun kar yagarsa ulasımın kesılır:smiley: bıde cok oksıjenden ınsanlarının delırdıgını duydum:p gelelım kırklarelıne nufusu cok az nasıl ıl olduysa ole abartılı bı olayı yok ben hıc sevmedım sınav dısında merkez olmasa gıtmem.. cevre koy ve kıyılarda cok guzel gezılecek yerler var selale kılıse vs vs cok ...

Mardin - Ömerli'ye atamam yapıldı. En kısa zamanda orada göreve başlayacağım. İlginize teşekkürler.

hayırlısı olsun kardesım ınsallah ıyı olur zıyaretıne gelırız once sen gıt bak gezılecek yerlerını bul:p teror de bıterse soz ordayım:smiley:) allaha emanet ol..

Şavşat Artvin ilinin en güzel ilcesidir. Yeşillikler icinde cennetten bir kose gibidir. Ancak sosyal hayat sınırlıdır. Geneli sol görüşlü bir halkı vardır. İnanılmaz güzellikte koyleri, gölleri ve ormanları vardır. Doğayı seviyorsanız, biraz kafa dinlemek istiyorsanız Şavşatı tavsiye ederim, yok ben gecelere akicam dıyorsanız en yakın yer Batum ( biz her haftasonu genelde ordayiz ). Ekonomiktir, güvenlik sıkıntınız sifirdir. Adli vaka yok kadar az yaşanır.

Sağolsun teşekkür ederim. Orada görevli polis arkadaşımın önerisi üzerine yazdığım ve bölgenin zenginlikleri bakımından önemli bir şehir olduğu yönünde bir çok kişiden ortak şeyleri duyduğum bir şehir Mardin. Fazlaca tarihi dokusu olduğu söyleniyor. Ben gidip görüp öğrendikten sonra tabi ki de tüm gezenbilir ailesi gelip misafirim olabilir. Terör konusunda da sıkıntılı bir bölge olmadığı söyleniyor. O nedenle de içiniz rahat olsun.

saydıkların içinde bolu yada lüleburgazı tavsiye ederdim ama mardine gitmişsin kolay gelsin sana hayırlı olsun

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.