Ankara da En İyi Nissan Pathfinder Servisi Neresidir?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan wildwind06 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,489

wildwind06

Ana Kamp
Selamlar

Ankara da düzenli bakımlarını yaptıracağım Nissan Pathfinder Konusunda uzman Bildiğiniz, tavsiye edeceğiniz servis Varmı?

Etiketler
Ynt: Ankara da En İyi Nissan Pathfinder Servisi Neresidir?

Yetkili servisini bulun Nisan'ın araç sayısı az oldugundan ben güvenmedim özel servislerin tecrübesine.

Ynt: Ankara da En İyi Nissan Pathfinder Servisi Neresidir?

Ben ankardayken yetkili servisden önce mutlaka bir ototest'e götürürüm şaşmazda.

Ynt: Ankara Da En İyi Nissan Pathfinder Servisi Neresidir?

firma ismi vermekte sakınca var mı bilmiyorum. Aydınlıkevler kavşağındaki yetkili servisten çok memnun kaldım. Diğer yetkili servisler gibi formalitesi çok değil, direk ustayla muhatap oluyosun, aracını görüyosun. Ustaları da tecrübeli.

Ben BMS Nissan a gittim. Açıkçası Ankaradaki 3 servise de 140.000 bakımını sordum. Aydınlıkevler ve Konya yolundaki 1000 TL civarında dedi. Şaşmazdaki servis 450 TL. ye yaptı bakımını. Çok ta memnun kaldım. Fiyat olarak mantıklı fiyat söylediler. Özel servisler bile daha pahalı. O yüzden tavsiyem orasıdır.

Ankarada Pathfinder için temiz çıkma parça temin edilebilecek bir yer bililiyormusunuz ? Bana gösterge paneli gerekli. Bunun düzgün çalışıp çalışmadığını test etmemiz olanaksız. Bu yüzden güvenilir bir yer biliyormusunuz?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,088
Kaydolan Son Üyemiz
TunaKarakaya

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR