Ankara'da Jeep Tamiri ve Ekipmanlari Üzerine Tavsiye

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan enrico1357 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,266

enrico1357

Ana Kamp
Arkadaslar bir ay once grand cherokee zj4.0 jeep sahibi oldum ,haliyle bir cok evreden gectim :mad:"yani tamirat konusunda"fakat cok sansli bir insanmisim cunku karsima hep dogru kisiler cikti,bende o yuzden bu ise yeni baslamis arkadaslara yol gostermek babinda reklam yapmadan tercubemi ve tecrubelerinizi paylasmak istedim.arkadaslar amerikan jeep ni seviyorsaniz vede herturlu tamiratinizi yaptiracak ama"EKONOMIK"duzgun ve bilincli insanlara yaptiracaksaniz size tek adres oneriyorum sasmaz sanayide HMC amerikan jeep ci murat ve cuneyt ustalar.hem islerinin ehli,hemde ekonomik fiyatlarla isinizi yapiyorlar,araciniza eger port bagaj takacaksaniz ankarada huseyin abi "bu adam bir dahi" elektirik isiniz varsa sasmazda elektrikci naci usta.ha lastik alacaksiniz iste ozaman kesinlikle can abiyi bulacaksiniz:smiley:) hepsine burda sizin huzurunuzda tesekkur ederim.eger bu kisilere ulasmak isteyen olursa ozelden cep telefonlarini size verebilirim.
benimmail adresim ve telefonum:cemozdemir25@hotmail.com cep:0532 382 88 18
eger sizinde onereceginiz kisiler varsa buyrun burdan yorumunuzu yapin.herkeze saygilar ve tesekurler.

Etiketler
Ynt: ankarada jeep tamiri ve ekipmanlari uzerine tavsiye

Katılıyorum HMC ustaları çok iyi yani diğer yerlere bir alternatif olarak, bende öyle bir yer ararken tesadüfen bulmuştum zaten elektrikçi naci ustada hemen yanındadır.

Teknik - Servisler bölümünde bir başlıkta tanıtsanız daha iyi olur ;) . Teşekkürler paylaşım için ...

hassasiyetin göz kamaştırıcı seninde yazdığın teknik servis dışı önermelerin var ama yinede teşekkürler dikkat edeceğiz. ;)

Gözünüz kamaşmasın , maksat forumun düzenine dikkat etmek . Sizde burda yazmak yerine gördüğünüzde uyarın , bundan memnun olurum .

Bu arada yazımın sizinle ilgii yoktu . "tanıtsanız daha iyi olur" demişim ama burada ki sizli ifade çoğullaştırma amaçlı değildir . Samimiyetim olmayan insanlara siz şeklinde ifade etmeyi daha uygun bulurum . Üzerinize alındıysanız diye yazıyorum .

Yalnız dikkat konu içlerinde sorulmuş sorulara cevap yazmışlığım vardır ama Servisler konumuna açılması gereken konuyu Teknik bölümde KONU AÇARAK servis usta tanıtımı yapmam . Ki burda açan arkadaşla da ilgili kalmadı konunun , forum düzeninde doğru yeri gözden kaçırmış olabilir . Bende teşekkür ederek hatırlattım ve kendisi de sağolsun ilgili kısımda konuyu açmış . Hem bu sayede servis arayan kişilerin bu bilgilere ulaşacağı kesindir .

Neyse , gezenbilirin sağduyulu , imadan uzak ve insanları kırmaktan çekinen ortamını seviyorum . Bu çervede olduğumuza inanıyorum .

SaygIlar...

bravo bu yolda imasız devamınızı veforuma katkılarınızı destekliyorum :smiley:

arkadasim bende kibarca uyarin icin tesekkur ederim.dedigin gibi teknik bolumede yazdim ;) ama burada kalsin istedim cunku benim gibi teknik bolumu gozden kaciranlar olabilir diye dusundum.iyi kandiller hepinize arkadaslar.

Ynt: Ankara'da Jeep Tamiri ve Ekipmanlari Üzerine Tavsiye

Arkadaslar yogun ilgi uzerine telefonunu arkadasin buraya yaziyorum"HMC AMERIKAN garage servis MURAT USTA TEL:0555 283 53 90"
"http://www.hmcamericangarage.com/" bu arkadasi gunun hersaatinde arayabilirsiniz,soru sorabilirsiniz:smiley: ha bir jeepmi alacaksiniz gidin murat ustaya size ucretsiz bir muayne yapsin :smiley: ee daha ne istiyorsunuz.saka bir tarafa gercektende usta gibi usta bu arkadaslar.sayelerinde aracimi ekonomik bir sekilde topladim.murat usta 33 yildir sadece jeep ustaligi yapmis degerli bir ustadir bu arada.ortagi olan arkadas cuneyt usta oda gozlerini kapayin bir saatte motoru soker,sonrada ariza neyse yapar ve yeniden arabaya motoru takar.reklam gibi oldu ama reklam degil cunku bu arkadaslar bu ovguyu gercekten hakediyorlar.sayglar herkeze.

1994 Model Grand Cherokee 5.2 jeepim conta yaktı sanırım yaga su kaçırıyor bunu en ekonomik nerede kaça yaptıra bilirim . şu an bursadayım . Aracım çalışır durumda ama başka zarar vermesin diye bekletiyorum . 0532 7278931 .

My jeep

Kemer 01

CRIM0132

Ankara'da Jeep ustası arayanlara JeepLife İlker'i kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bugün alt takım (rotbaşları, z rotları, disk ve balata) değişimi ve 10 bin bakıımına sadece işçilik için (parça hariç) 2500 TL istedi. Çok değil mi dedim "normalde parça fiyatının yarısı alınır" dedi adam, hatta "Şaşmaz'da çoğu dükkan euro bazlı saat ücreti alıyor" dedi. Allah sizi ıslat etsin dedim çıktım. Kesinlikle önermiyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR