Aralık Sonu Kampı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan zmey666 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,718

zmey666

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar bir şey sormak istiyorum size, bir arkadaşımla beraber 23 aralık 2016 tarihinde kampa çıkacağız. Ama şu zamanlar da kar tanelerinin daha düşmediği bir yer arıyoruz. İstanbul dayız bu tarafa yakın tercihen marmara bölgesinde bildiğiniz daha karla kaplı olmayan yerler var mı aklınızda ?
Saros düşündüm ama orası ne durumdadır pek bir fikrim yok. Aydınlatırsanız çok iyi olur teşekkürler:smiley:

Etiketler

İznik gölüne gidin kar yokdur güzel kamp yeri muhit cafe diye yazarsanız adres ve telefon bilgileri çıkar

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba arkadaşlar bir şey sormak istiyorum size, bir arkadaşımla beraber 23 aralık 2016 tarihinde kampa çıkacağız. Ama şu zamanlar da kar tanelerinin daha düşmediği bir yer arıyoruz. İstanbul dayız bu tarafa yakın tercihen marmara bölgesinde bildiğiniz daha karla kaplı olmayan yerler var mı aklınızda ?
Saros düşündüm ama orası ne durumdadır pek bir fikrim yok. Aydınlatırsanız çok iyi olur teşekkürler:smiley:
Demre tarafına git orda dr bir arkadaş var elektrik gibi ihtiyaçlarını giydirirken çok zengin bir paazarı da var. Denize herzaman girebilirsiniz.

Demre tarafına git orda dr bir arkadaş var elektrik gibi ihtiyaçlarını giydirirken çok zengin bir paazarı da var. Denize herzaman girebilirsiniz.

Saroz Gökçetepe Kamp Alanı güzel. Deniz kenarı (ben gittiğimde eşimle birlikte balıkta tutmuştuk.) wc ve elektrik imkanı var.. yanınızda uzatma kablo götürürseniz.. Ben yaz mevsiminde gittim. tesisin telefonu internette mevcut.arayarak detaylı hava yol vb bilgileri alabilirsiniz. iyi kamplar

Bana gore o bolgelerde kar olmasa da soguktan kurtulabileceginiz bir yer su mevsimde oldugunu sanmiyorum. O sebeple ben de gocek tarafini sectim. Koycegiz ile Fethiye arasinda asagi inme imkaniniz varsa oneririm. Kamp disinda yasamak icin teknik ekipmaniniz varsa harika koy'lar var burada. Su anda da balik avlamadigim gun pek yok diyebilirim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR