Arkadaşlar Yardım Talep Ediyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SinanU26 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 949

SinanU26

Yeni Üye
Kız arkadaşımla kamp yapmayı düşünüyoruz ve bozcaarmut göleti dikkatimi çekti şunu sormak istiyorum oraya gitsem çadır kurup kalabilir miyim yani guvenlik flan var mi izin verilir mi birde nasil biryer tavsiye eder misinz yada eakisehir civari yakinlarinda nereyi tavsye edersiniz

Etiketler
Musaözü göleti hem güvenli, hemde kamp için iyidir

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ok Gürleyik Deresi kesinlikle tavsiye ederim.Bozcaarmut göleti çok hoş ve güzel biryer ancak gündelikçilerden rahatsız olabilirsiniz piknikçiler çok gelir rahatsız edebilir oraya yakın Küçükelmalı Göleti'ne uğrayabilirsiniz burası kalabalık olabilir olmadı Büyükelmalı Göleti'ni deneyin.Sakin biryerdir.Pazar yerindeki çorbacı Nefset'in Yerine uğramadan dönmeyin derim..

Merhaba,

Bozcaarmut göleti müstecire ait bir yer değil bu yüzden güvenlik bulunmuyor. Girişte prefabrik bir tuvaleti mevcut, suyun tadını pek beğenmesem de yol tarafında bir çeşmesi var yani temiz su var diyebiliriz. Otluk bir yer değil yüksek çam ağaçları arasında güzel bir doğası var. Kamp konusu gelince gölün yol tarafında çadırınızı kurabileceğiniz bir düzlük yok yani en azından ben dolaştım göremedim, karşı tarafta düzlük alan mevcut fakat pikniğe gelen çok olduğu için hafta sonu giderseniz muhtemelen oraları işgal edilmiş olacaktır.

Aslında eskisehirde en güzel Kamp yeri Seyitgazi-Kırka'yı geçince 5 km sonra sağda büyukyayla göletidir, çam ağaçları ile çevrili çok güzel bir yerdir, karaören göleti de derler,bir dönem motorsiklet festivalleri burada yapılmıştır, çadır kampı için idealdir, güvenli bir yerdir
Screenshot 2016 08 30 16 01 21 1
Screenshot 2016 08 30 16 01 35 1

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR