Benim Yaşam Biçimime Göre Yorumu Okuyun Biraz Bilgi Verin Lütfen Araçlar Hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Ömer ali Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,826

Ömer ali

Ana Kamp
abilerim kardeşlerim benim ilerde bayburt gümüşhane ve bunun gibi bir çok yere Rize anzer ayder yaylaları da dahil olmak üzere gezi yapmayı pilanlıyorum ama gezi günlük olmayacak gidecen kalacan olmadı bagaja veya üst tepeye 2-3 arı kovanı koyacan gidip orada biraz otlatacan onları gitdigin yerde akarsu varsa balık tutacan yiyecen yanında 1 yada 2 kişi olacak böyle gidip araştırma yapacan ve araçda kalacan dışarda kalamam ben bunları yapacak bir araç söylermisiniz bana ilk önce lada niva geldi aklıma o bu iş için cok kücük hacimli kalıyor off road da en fazla derelerden gecerim öyle olmadık yere daga taşa arabayı vurmam öyle bir niyetim hiç olmadı amaç zaten yol olmayan yerde ilerlemesi böyle bir araç sunacak olsanız hangi aracı sunardınız bütce 2o bine kadar ? Rizeliyim araç alırsam garaj da olacak. şimdiden teşekkürler.

Etiketler
Ynt: Benim Yaşam Biçimime Göre Yorumu Okuyun Biraz Bilgi Verin Lütfen Araçlar Hakkında

110 luk veya 130 luk defender yukleme alani acisindan diğer 4 cekerlere gore avantajlilar bu modellere bakabilirsiniz . Veya toyata nin cift kabin yuksek yalipi 4 ceker araclari mevcut fiyatlari modellerine gore yuksek olsada isinizi gorecektir.

ibrahim IPEK

Ynt: Benim Yaşam Biçimime Göre Yorumu Okuyun Biraz Bilgi Verin Lütfen Araçlar Hakkında

Bu araçla söylediğiniz her şey yapılır.Ancak lpg yakıt maliyeti sizin için sorun olmayacaksa.

Yukarıda İbrahim Beyin yazdıkları en uygunlar aslında.
defender 110 işinizi görür temiz 130luk bulabilirseniz daha da güzel olur.
ayırdığınız bütçe doğrultusunda çeşitli pickupları tercih edebilirsiniz. Toyota Hilux her modeli,Mitsubishi L200, mazdaB2500, İsuzu Dmax tercih edilebilir, kendilerini ispatlamış araçlardır. bütçenizi de paylaşırsanız daha net seçenekler oluşturulabilir.

cevaplarınız için teşekkürler bütçem 20-25.ooo arası benimde aklıma defender vardı fakat bir soru sorayım dedim kendi kendime belki adını bilmedigim duymadıgım defender gibi araçlar vardır diye birde defender geniş nasıl diyeyim yapılı onun altından kalkabilirmiyimki pası olsun mekaniği olsun. Bayağıdır bir araştırma içindeyim o gösterdiginiz defender ambulans cıkması gibi onları hiç sevmedim kötü bir mazim oldu ondan sebeb hiç ısınamadım onlara bakalım hayırlısı ile bir defender çekmek nasip olur inşallah banada almak isteyen diğer abilerime ve kardeşlerimede ve garajınıda edeceğim . dışarda bırakmam öyle bir aracı gezi dışında tabi

Defender 110 nun tek sikintisi arka kapisinin kucuk olmasi . Alan var fakat kapidan dolayi kaba esya tasimak mumkun degil . 130 veya hilux en uygun araclar . Bunlar arasinda secim yapilacak olursa defender daha fantastik ilgi bekleyen . Sahibinin onu sevmesi gereken daha maliyetli ama bir o kadar zevk veren arac olur . Hilux daha cok(eski yuksek yapili kasalar ) bin git dikkat cekme tarzi aracdir . ...

ibrahim IPEK

Defender, Dodge 4x4, eski kasa 4x4 Toyota. Bunların üçünün de her türlü arızasından bütçe olarak kalkarsınız,parçaları ve ustalığı ucuzdur.

bunların arasından bana en yakın yine defender nasip olursa 2.5 dizel bir tane alırım inşlh.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR