Benzinli ve Lpg'li Dacia - Duster Kullanıcıları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan smsn_55 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 26
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 55,199
Ynt: Benzinli ve Lpg'li Dacia - Duster Kullanıcıları

benzinli duster kullanan arkadaşlar
aracın gidişinden çekişinden memnunmusunuz?

Etiketler

ilk başta yüksek viteste rampa çıkarken dizelin torkunu arıyordum ama şimdi çok memnunum geçen dizel arabayla rampa yukarı 1. vitese düştüğüm virajı bununla 2 de döndüm.

araçtan genel olarak bende memnunum ancak olur olmaz arabalar beni hem düzde hem de rampada sollayınca sinir olmamak elde değil tabi. bu durumu servisle de paylaştım. söylenen şu daha önce dizel araca alışkın olmam ve dizel araçların torkunu bu araçta aramamın yanlış olacağı. sonuç olarak araç bana ben de araca alışıyoruz. ve ben duster ı seviyorum iyiki aldım da diyorum.

4x4 benzili bir dusterim var nihayet bizimde ayrı bir sayfamız oldu... hayırlı olsun.

RAMPA PERFORMANSINDAN MEMNUNMUSUNUZ , LPG TAKTIRMAYA GEREK VARMIDIR ?

benim aracım fabrika çıkışlı lpg li olanlardan
benzin ile lpg arasında kullanım açısından herhengi bir fark hissetmedim
lpg yakıt miktarı da 100km de 10 litre
aracın genel olarak performansından memnun değilim
benzin veya lpg de fark etmediğinden yakıt ekonomisi için lpg düşünülebilir
insanlar yeni mercedes bmw lere bile lpg taktırıyolar
buna sen karar ver

peki memnun olmama nedeninizi zahmet olmazsa öğrenebilirmiyim düşünenler için aydınlatıcı olacaktır .

bana çekişi gidişi zayıf gibi geldi
sizde böyle bir sorun yoksa ben bu şekilde hissetmişte olabilirim

Ynt: Benzinli Ve Lpg'li Dacia - Duster Kullanıcıları

konu hortlatayım lpg de klima sürekli açık şehir dışı 110-120 km hızda 100 km de 8,8 lt yakıyor

Ynt: Benzinli Ve Lpg'li Dacia - Duster Kullanıcıları

daha önce de ifade etmiştim durum aynı 100km de 10lt lpg
katılırsanız eğer benzinli duster sahipleri kimler buraya yazsın
ben başlıyorum kaç kişiyiz burda bakalım
1. 2012 model 1.6 benzin lpgli elmas mavi duster

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR