Bf Goodrich All Tarrian T/a Ko2 Mi? Cooper Discoverer At/3 Mü?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gurcanbulut Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,079

Hangi lastiği tercih edersiniz?

• BF Goodrich All Tarrain KO2

• Cooper Discoverer AT/3

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

gurcanbulut

Kamp I
Arkadaşlar aracıma lastik alıcam. Kararsız kaldım. Hangi lastik?

Bir yanda BF Goodrich All Tarrain KO2, diğer yanda Cooper Discoverer AT/3...
Kullananlardan yprum alabilirmiyim?

Etiketler
Ben BFG AT Ko2 diyorum. Hem ses, hem yanak agresif deseni, hem yaz-kış performansı olarak süper. Fiyat olarak da iyi bence. 265-60-18 benimkiler. Hanım da beğendi ayy çok erkeksi durmuş diye, daha ne isteyeyim:smiley:)))) (Hanım kullanıyor aracı hafta içi)

20160622 180040

20160622 174424

Merhaba aracınızla daha ziyade arazideyseniz BF tarafında oyumu kullanıyorum. Cooper şimdiye kadar hiç kullanmadım. Grubumuzda kullananlar olumsuz görüş bildirmediler ancak değişim zamanı gelince fiyat nedeniyle Kumho'ya geçtiler ve memnun olduklarını söylüyorlar. Benim fikrim ise zamanı geldiğinde yine BF ile devam etmek. Üstündekiler önceki seri A/T . Bir takım jant aldım ve bu takıma daha büyük KO serisi BF almayı planlıyorum.

Yokohama aklınızın bir köşesinde olsun derim. (Yokohama Geolandar M/T+ G001C)

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,454
Kayıtlı Üye Sayımız
172,107
Kaydolan Son Üyemiz
traveler74

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR