Bolu Abant Kampi 30.09-02.10 Gelmek Isteyenler!!!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Alpinist_37 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,017

Alpinist_37

Ağacı sev yeşili koru ayıyı öp
Yer
İstanbul
Arkadaşlar Interrail ile beraber Bolu Abant'a gidiyoruz kamp atmaya 160 kişi kontenjan 30.09 gecesi hareket 02.10 dönüş gelmek isteyenler var ise kontakta olalım..

Etiketler
Arkadaşlar Interrail ile beraber Bolu Abant'a gidiyoruz kamp atmaya 160 kişi kontenjan 30.09 gecesi hareket 02.10 dönüş gelmek isteyenler var ise kontakta olalım..
Ben gelmek istiyorum o kampa interrailTürkiyede de görmüştüm o etkinliği eğer kontenjan varsa beni ekleyin teşekkür ederim

Genel duyurudur arkadaşlar kampa kendi imkanları ile gelenler ücret ödemiyor bizimle beraber gelecekler ücret ödeyecekler grubada üye olması gerekiyor kendi imkanları ile gelecekler için üye olma zorunluluğu yok ancak davet ile gelebilir benim davetim yeterli olacak şuda var ınterrail dışıda kampta atılabilir diğer gelenler gibi

Şimdi arkadaşlar kimler geliyor yoklama alalım gruba üye olup gelecekler için gereken bilgileri verdim ve yapması gerekenleri grupta olmayıp kendi imkanları ile gelecekler onlar kimler olacak?

Ben cuma gece 00:30 da grupla beraber Taksim'den bineceğim gece 3-4 gibi orada oluruz 160 kişi geleceğiz.Sen kendinmi geliyorsun o zaman isim yazdırmam gerekiyor davetlim oluyorsun..

Ben de tam "facebook kullanmayanlar ne yapacak?" diyecektim ki bazı açıklamalar yapılmış.

Ben de kısmet olursa eşimle katılmayı ve 1 Ekim Cumartesi orada olmayı planlıyorum, fakat kesin gelebileceğime dair bir söz veremiyorum. Eğer bir kontenjan varsa ve gelemezsem başkasının hakkını yemek istemem.

Saygılar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR