Bu Tarz Camper Da Isınma

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan barb_alone Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 39
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,102

barb_alone

SQ_for all
Yer
EdİrNe
Bu tarz camper için kullanılacak en mantıklı ısınma şekli ne olmalıdır

kullanılacak ürün ne olmalı

hangi yakıt türü kullanılmalı sizce

Trayon dble island point 016

New internal shots 020

Singlecab floorplan

Etiketler
Ynt: Bu Tarz Camper Da Isınma

Yaşam alanına takılacak eberspaher D2 den sürücü kabini ve üst tenteye çıkışlar aluminyum folyolu borularla sağlanırsa
çok fonksiyonel olur.

planları o yüzden attım yaşam alanı yatak alanı açıldığı zaman beraber zati alan komple oluyor o zaman tek D2 boru çekmeden bu aracı yaşanacak kadar ısıtır

Benim kafama takilan boyle bir araca Turkiye'de nasil ruhsat alinacagi.

Sent from my iPad using Tapatalk

incelemeler devam ediyor normal kapalı kasa olarak göstermek mümkün

kanunda araç içinden geçiş olmadığı zaman sorun olmaz gibi gözüküyor şu anda bu dizaynda da araç içinden geçiş yok bağımsız kasa.... ayrıca şaseli kamyonetlere izin var bu tarz araçlarda hep şaseli arazi aracı diye de geçmiyor kamyonet geçiyor ruhsatta....

kanun bazında sorun olacağını zannetmiyorum ama görüşeceğim kişiler var daha

Tasarım çok hoş, 110 tek kabin defender ileharika olur. Girişkapısı ve duvarlar için düşündüğünüz malzemeler varmı?

aslında daha malzeme düşünmedik ama alüminyum kıvırma saç ile kafesi dönmek oldu ilk görüşte başka bir düşüncem olmadı... ama karavan üreticileri ile görüşüp uygun malzeme bulmak zor olmasa gerek

kanun ile sorunumuz nasıl hal olacak onu inceliyorum eğer izin çıkartabilirsek ülkemizde seçenek land rover defender ve orman müd. lerinden çıkma toyota hilux güzel seçim olur araç için

Kanuni hiçbir sıkıntısı olamaz bunun. Kapalı kasa kamyonet olacak zaten. Seyahat sırasında arkada hiçkimse olamayacağı için zaten sorun yok.

bu ürünün karavan şekli var zaten resimleri ve üretici firma adreslerini akşama eklerim

YavuzÇ.' Alıntı:
Kanuni hiçbir sıkıntısı olamaz bunun. Kapalı kasa kamyonet olacak zaten. Seyahat sırasında arkada hiçkimse olamayacağı için zaten sorun yok.

işte tam bende o kısmı soruşturuyorum zaten üretici firma dönüşüm gereksiz yazmış ama firma avusturalya dan bizim kanunlara göre inceliyorum

barb_alone' Alıntı:
incelemeler devam ediyor normal kapalı kasa olarak göstermek mümkün

kanunda araç içinden geçiş olmadığı zaman sorun olmaz gibi gözüküyor şu anda bu dizaynda da araç içinden geçiş yok bağımsız kasa.... ayrıca şaseli kamyonetlere izin var bu tarz araçlarda hep şaseli arazi aracı diye de geçmiyor kamyonet geçiyor ruhsatta....

kanun bazında sorun olacağını zannetmiyorum ama görüşeceğim kişiler var daha

Hocam kanuni olarak karavan olamaz. Husisi ruhsatli kamyonet olarak kullanirsiniz. Fakat benim bildigim kadari ile husisi ruhsatli, K belgesi olmayan kamyonet ile esya tasirken (sonucta arkadakiler yuk olarak gozukecek) kendinize ait oldugunu fatura vs. ile ispatlamanizi isteyebiliyorlar. Trafik polisi ve maliye killik cikartabilir. Iyi arastirmak lazim. Sonucta pick-up ustu karavanlarin akibetini biliyoruz.

kanuni olarak karavan olamayacağını hangi yasa yada yönetmeliğe göre söyleyebiliyoruz,atilla abi kamyonet karavan olarak ruhsat çıkabileceğini söylemişti

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=68812.0
kanun maddesi açık arkadaşlar yük taşımak için imal edilmiş araçlar başka amaçla kullanılamazlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.