Cherokee Zj 97 5.2 V8 Ön Takim Sesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan halilcan90 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,868

halilcan90

Yeni Üye
Öncelikle merhabalar,İyi forumlar.. arkadaşlar çok yeniyim eksiğim olursa kusuruma bakmayın. Aracım 97 cherokee 5,2 v8 zj kasa. aracımı henüz 2 ay önce aldım. ön takımda çıkırtı sesi gelmeye başladı yaklaşık bir hafta önce. sesin sol taraftan geldiğini düşünüyorum duruken rolentide gelmiyor fakat giderken gaza hafif bastığında sürekli geliyor. rot balans ustasına gittim ön takımı kontrol etti bir sorun bulamadı ancak aks tan şüphelendi oda sol akstan. bununlar beraber aracı sola döndürürken aynı aralıklarla pat pat bir ses geliyor. birde direksiyonu seyir halinde döndürürken sanki zorlanır gibi garç gurç gibi aşırı gürültülü olmayan bir ses var. bununla ilgili ne yapabilirim sorun neyden kaynaklı olabilir? bu seslerin birbiri ile ilgisi olabilir mi? bulunduğum şehirde pek amerikandan anlayan usta yok herkese de arabayı elletmek istemiyorum. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Etiketler
duymadan birşey demek çok zor tarif ile malesef. herşey olabilir. akslar, defransiyel kilidi, orta defransiyel zinciri vsvsvs

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR