Çinden Alışveriş Dealextreme.com

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mertcangenc Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,607

mertcangenc

Yeni Üye
Yer
Antalya
Web
www.atesleoynuyoruz.com
Merhabalar

Bildiğiniz üzere Turkiye'de teknik ekipman bulmak pek de kolay ve karli değil. Bir arkadaşım bana bu siteyi önerdi. Kampçılık ile ilgili pek çok materyal çok makul fiyatlara mevcut. Hatta pek çok araç aksesuarıda var. Sitenin en güzel yanı kargonun ücretsiz olması. Kargo kesinlikle ücretsiz ve evinize kadar geliyor. Denemek için bir kaç çakı bıçak ve magnezyum bar aldım. 2 haftada elime ulaştı ve inanılmaz derecede kaliteliler. Ayrıca araçlar için aksesuarlar da mevcut. Geri goruş kameraları mp3 çalarlar ve niceleri. Hepinize gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Yanlız siparişlerinizi 100 dolar altında tutmanız daha sağlıklı olacaktır. Diğerleri gümrükte takılıyor diye biliyorum.

www.dealextreme.com

umarım yardımcı olur

Edit: yazim hatasi

Etiketler
Ynt: Çinden Alışveriş Dealerextreme.com

mertcangenc' Alıntı:
Merhabalar

Bildiğiniz üzere Turkiye'de teknik ekipman bulmak pek de kolay ve karli değil. Bir arkadaşım bana bu siteyi önerdi. Kampçılık ile ilgili pek çok materyal çok makul fiyatlara mevcut. Hatta pek çok araç aksesuarıda var. Sitenin en güzel yanı kargonun ücretsiz olması. Kargo kesinlikle ücretsiz ve evinize kadar geliyor. Denemek için bir kaç çakı bıçak ve magnezyum bar aldım. 2 haftada elime ulaştı ve inanılmaz derecede kaliteliler. Ayrıca araçlar için aksesuarlar da mevcut. Geri goruş kameraları mp3 çalarlar ve niceleri. Hepinize gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Yanlız siparişlerinizi 100 dolar altında tutmanız daha sağlıklı olacaktır. Diğerleri gümrükte takılıyor diye biliyorum.

www.dealerextreme.com

umarım yardımcı olur

bilgi için teşekkürler ama site adresinde bir hata var sanırım.
doğrusu www.dealextreme.com olacak ;)

Ynt: Çinden Alışveriş Dealextreme.com

2-3 senedır alısverıs yaparım bu sıteden genelde tedarık surecı uzun oluyor ve gelmesı 1 ayı buluyor.20 doları gecen sıparıslerınızde tracıng number verıyorlar ve ptt yurtdısı gonderıden kargonuzu rahatca takıp edebılıyorsunuz.oncekı senelerde cok daha ucuzdu ve her urun daha cazıptı.gerek dolar kurunun yuksek olması gerekse kargo payını artırmaları nedenıyle cok cazıp urun bulunmuyor artık..

bırde alısverıs yaptıgım dealextreme mantıgıyla calısan www.focalprice.com var.bunuda tavsıye edebılırım aralarında fıyat farkları oluyor urunlerın..karsılastırma yapmanız yararınıza olacaktır..

Benimde çok fazla alışveriş yaptıgım bir site burası..Eskiden daha iyilerdi kabul ediyorum ama gerçekten bazı şeyler acayip ucuz..Kafa lambası,çadır içi lamba felan almıştım..Aslında çok umutlu değildim bir iki kamp kullanırım diye düşünmüştüm fakat yüzümü kara çıkarttı ve hala kullanıyorum..

Bunu dısında hobi kısmında çok iyi figürler var.Eğer sizinde benim gibi bu tip bir koleksiyonunuz varsa göz atmanızı öneririm..Özelliklede anime sevip ''Death Note'' u izleyen varsa eminim şu figürlere bayılacaktır.

http://www.dealextreme.com/p/death-note-collection-resin-anime-figures-5-figure-set-55623

yillardir alisveris yaparim ancak son zamanlarda ayipli , bozuk veya , yanlis gonderdikleri urunleri degistirmek istediginizde veya yardim almak istediginizde cevap dahi vermiyorlar..

ayrica araştirin dealextreme benzeri bircok site var yine ayni sistem ..ucretsiz kargo.. ustelik dx in kazik oldugunu bile goreceksiniz
bir ara buraya site isimlerini yazarim
tabi hatirlatirsaniz :smiley:

bu lyQUS adlı siteden alışveriş yaparken nelere dikkat etmek gerekiyor ( gümrük vs...) acaba

ben hala görmeden almayanlardanım. TR içi hariç. buralardan aldığım malzemeleri gider kafasına atarım en kötü içim rahatlar. :smiley:

yusuf3070' Alıntı:
Dx bu sıra çok bozuldu ürünler bir aydan önce zor geçer elinize ayrıca maillere cevap bile verilmiyor ,Alttaki sitelerin tedarik süreleri daha kısadır,ama illada Ebay derim :smiley:
http://www.focalprice.com/
http://www.buyincoins.com/
Balık veya kamp malzemesi için ise http://www.harrissportsmail.com/ kaliteli bir sitedir,malzemeleride öyle

Ebay , amazon gibi sitelere gireceksek çok örnek var zaten hizli gelir ama kargo parasi ve urun fiyati bazen dx vari sitelerin fiyatlarina gore 3 katina cikiyor ( tabi dx de satilan mallarin kalitesindeki urunlerden ve çeşitlerinden bahsediyorum)

tek parça alirsaniz daha hizli gelir zaten ancak toplu alim yapildiginda tedarik suresi 20 gunu bulabiliyor :smiley: son alisverisim toplam 50 gu n falan surdu

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

SON KONULAR

Geri