Çok Acil Bot Yardımı Ve Satan Arkadaş

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erolsungur Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,037

erolsungur

Kamp I
arkadaşlar rizede ikamet ediyorum. şu sıralar balık avı için motorsuz bot almak istiyorum. offroad dan sonra şimdi bu işe merak saldım. hafta sonları oğlumla ve belki bir kişi de dahil olmak üç kişi falan balığa çıkmak istiyorum. sahilden 100-300 metre kadar açılacağız. bu yüzden,
hangi tür, hangi marka bot almalıyım. fiyatları ne kadardır.? en önemlisi uygun fiyata, sitedeki arkadaşlarımızdan satan varsa onlardan almak isterim. lütfen satmayı düşünene acil arasın tel: 05362246016 erol sungur rize merkez.

Etiketler
Ynt: Çok Acil Bot Yardımı Ve Satan Arkadaş

Buyrun
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=104821.msg1350439#msg1350439

aslan bey, ilginize teşekkür. ancak acemiliğime verin, şişme bot diye yazmayı unutmuşum. arkadaşlar ŞİŞME BOT aramaktayım, kaliteli sağlam birşeyler.

arkadaşlar ilginize teşekkürler. yoğun araştırmalar sonucu botumu almış bulunuyorum, Allah hayırlısıyla kullanmayı nasip etsin.

Bende geçen yazdan beri almak istiyorum ne marka aldınız boyu ne kadar fiyat nedir

sayın XVEt, seapro marka kore yapımı, 3 metre ahşap tabanlı, arkası aynalı dedikleri cinsden aldım. 3büyük ve 1 çocuk rahatlıkla sığar. zaten botun kullanım kılavuzunda 4+1 diyor. 1625 tl ve 9 ay taksitle istanbuldan getirttim. botu şişirdik kalite olarak güzel görünüyor, ancak geçen hafta sonu KAradenizde fırtına olduğundan henüz botu test edemedik. nasipse bu hafta sonu. ilk zamanlar motorsuz denicem, eğer ihtiyaç duyarsam motor alıcam. inşallah olumlu ya da olumsuz tecrübeler oldukça paylaşırım.

çok teşekkürler bende bu yaz alacaktım akdenızde kullanıcam mersınde alacagım kısı burada koy yok açılman lazım onun ıcınde kayık alman lazım ben botu tavsıye etmıyorum dedı bende kaldım öyle ayrıca bot ıcın romork olmalı kıç tahtasına monte edılmıs lastıkler bır ıse yaramz dedı bende almak ıcın acele etmıyeyım beklıyeyım dedım ama kıstan alıp hazır hale getırmem lazım ya bot alıcam ya kayık alıcam bakalım nasıp

bu cumartesi botu denedik. 2 büyük bir de küçük 3 kişi epey açıldık. botun suda gidişi, kullanımı çok güzel. kürekleri çekmek hiç yormuyor bile. sanki suyun üzerinde yürüyorsunuz. ancak denizin bizi o kadar tutacağını hiç hesaba katmamıştık. fena bulandık. hareket halindeyken fark etmiyorsunuz, durunca bizi deniz tuttu. tabi sabahın 6 sında aç karnına, bir de acemi olduğumuz için fena rengimiz attı. botu suya indirirken sanırsınız bütün balıkları toplıcaz. bulantıdan oltayı bile atamadık. işin ilginç yanı benim ufaklığın midesi bizden sağlam çıktı. onu hiç etkilemedi. fakat botun kullanımı çok zevkli, bu haftqa sonu karadeniz izin verirse yine deneyeceğiz. yılmak yok. o balıklar tutulacak.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.