Çok Acil Satılık Palio Multijet

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mrstar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,574

mrstar

Kamp II
Yer
istanbul
Arkadaşlar şirketimizin araçlarından 2004 palio 1.3 multijet
220.000 km 4 kapı dizel tamamı servis bakımlı olup benim şahsi arabam gibi temiz değildir.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=18755.0

Ancak model ve aracın durumuna göre istediğimiz para oldukça düşüktür
Ayrıca bu araç satışı acildir ve galerici bile alsa satışı verilecektir.
Düşünülen hemen al fiyatı 12.000 ytl olup

GEZENBİLİR ailesine özel 10.250 ytl den açık artırmayı başlatıyorum

(ilan nakitin lazım olduğu güne kadar geçerlidir, araç gündüz tüzlada gece şişlidedir, telefonla hertürlü detay verilir)
not: galerici değilim, bu ilan nakit sıkıntısından verilmiştir, diğer şahsi ilanım keyfi ilandır

iletişim: 0532 411 80 43 ümit
[attachment=1][attachment=2]

IMAGE 00454

Etiketler
Ynt: Çok Acil Satılık Palio Multijet

mrstar' Alıntı:
Arkadaşlar şirketimizin araçlarından 2004 palio 1.3 multijet
220.000 km 4 kapı dizel tamamı servis bakımlı olup benim şahsi arabam gibi temiz değildir.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=18755.0

Ancak model ve aracın durumuna göre istediğimiz para oldukça düşüktür
Ayrıca bu araç satışı acildir ve galerici bile alsa satışı verilecektir.
Düşünülen hemen al fiyatı 12.000 ytl olup

GEZENBİLİR ailesine özel 10.250 ytl den açık artırmayı başlatıyorum

(ilan nakitin lazım olduğu güne kadar geçerlidir, araç gündüz tüzlada gece şişlidedir, telefonla hertürlü detay verilir)
not: galerici değilim, bu ilan nakit sıkıntısından verilmiştir, diğer şahsi ilanım keyfi ilandır

iletişim: 0532 411 80 43 ümit
[attachment=1][attachment=2]
biraz erken ama ilanın durumu nedir. :smiley:

Ynt: Çok Acil Satılık Palio Multijet

ilan güncel araçta pek değişiklik olmadı, 1 hafta önce baskı balata ve radyatör değişti halen kullanımda olduğu için kmsi biraz daha arttı araç hafta içi sabahtan akşama tuzlada diğer zamanlar şişlide şirket çalışanımızdadır

ümit

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR