Datça Koylarında Çadır Hayatı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sinemon Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,835

sinemon

Yeni Üye
Yer
istanbul
Haziranın sonu gibi Datça'daki koyları görmek, keşfetmek, o pırıl denizlerinde yüzmek isteyen arkadaşlar bana katılabilirler. Datçanın hemen hemen her yerini biliyorum bu konuda rehbersizde kalmazsınız. Biraz buralarda denizin tadını çıkardıktan sonra henüz keşfedemediğim Lidya yolu için rota çizmek istiyorum. Belki siz o yolu iyi biliyorsunuzdur ya da benimle beraber keşfedeceksinizdir fark etmez ama siz olmasanızda ben zaten yola yalnız çıkacağım :smiley:. Hazır işide bıraktım, zamanımda geniş, Sonbaharıda keşfime ayırmaktan hiç utanmam. Gücüm yetene kadar doğada kavrulmak istiyorum. Kimi arkadaşlar erken döner,kimileri pik noktasına kadar ilerler... herkesin kendi tercihi. Ama iyi ekipmanda önemli devamiyet için.Dileyen arkadaşlar benimle iletişim kurabilirler. Herkese yolunda başarılar dilerim. Sinem...

Etiketler

Haziranın sonu gibi Datça'daki koyları görmek, keşfetmek, o pırıl denizlerinde yüzmek isteyen arkadaşlar bana katılabilirler. Datçanın hemen hemen her yerini biliyorum bu konuda rehbersizde kalmazsınız. Biraz buralarda denizin tadını çıkardıktan sonra henüz keşfedemediğim Lidya yolu için rota çizmek istiyorum. Belki siz o yolu iyi biliyorsunuzdur ya da benimle beraber keşfedeceksinizdir fark etmez ama siz olmasanızda ben zaten yola yalnız çıkacağım :smiley:. Hazır işide bıraktım, zamanımda geniş, Sonbaharıda keşfime ayırmaktan hiç utanmam. Gücüm yetene kadar doğada kavrulmak istiyorum. Kimi arkadaşlar erken döner,kimileri pik noktasına kadar ilerler... herkesin kendi tercihi. Ama iyi ekipmanda önemli devamiyet için.Dileyen arkadaşlar benimle iletişim kurabilirler. Herkese yolunda başarılar dilerim. Sinem...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR