Defender Döşeme ve Koltuk Çeşitleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan NVR01 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,631

NVR01

KURTLAR VADİSİ PUSU
Yer
ADANA
Slm arkadaşlar konuyu dogru yere açtım umarım benim sorum 1987 model defender topluyorum bu aracın içini nasıl döşemeliyim izalasyon veya baklava dilimi sac çetosac diye biliniyor galiba restore yapan arkadaşlardan ricam yaptıkları aracların iç resimlerini bu başlıkta paylaşırlar ise çok memnun olurum,,döşeme koltuklar ön göğüs orta konsol hakkında hepimizin fikirleri cıkmış olur ortaya lütfen yardımcı olunuz ....saygılar

duran

Etiketler
Ynt: Defender Döşeme ve Koltuk Çeşitleri

Selamlar
bence aracın içini baklava dilimi saç yapma. Sorduğunda herkes "aa, çokiyi olur.. aracın içini rahat temizlersin" diyor ama gördüğüm kadarı ile

- aracın içini çok sevimsiz kılıyor
- araç çok gürültülü oluyor (halı ne de olsa, izalasyon malzemesidir aynı zamanda)
- hiçkimsenin arabasının içini su tutup yıkadığını görmedim

kolay gelsin, reha

Bende bir defender topluyorum ( http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=59411.160 ) sıra döşemeye geldi. Aracın iç dış alt kısmına pütür attırdım gayet güzel durdu tavsiye ederim. 2 hafta içinde döşeme işine başlamış olurum yaptıklarımı burada paylaşırım.

003

004

baklava dilimlisaç yapma bence,iyi durmuyor bana itici geliyor,yine halı yap bence ,altına izalasyon malzemelerini güzelce yap üstüne halı iyi durur,tabi bu benim fikrim çoğunluk ne der bakalım takip edeceğim,kolay gelsin inşallah içine sinen bir şey olur sonunda. :smiley:

slm arkadaşlar aracım bugun geldi :D :D çok kötü gibime geldi ya ;D ;D ;D yani aslında beklediğimizde bu idi 5000 tl lik araç bu kadar olur tabikide konu açınca buraya da linki koyarım döşeme konusunda içini halı ve izalasyon yapan arkadaşlar resim koyarsa daha fazla bilgi edinmemi saglayacaktır...saygılar

nereden geldi ki? o paraya keşke bana da gelse:smiley::smiley::smiley:
hayırlı uğurlu olsun

zapatista' Alıntı:
nereden geldi ki? o paraya keşke bana da gelse:smiley::smiley::smiley:
hayırlı uğurlu olsun

mke dan geldi kardeş resimlerini aşağıdaki linkten görebilirsiniz... saygılar....

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=65406.0

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR