Discovery 2 td5 Düz vites Satan Varmı yada Türkiye'de Varmı ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tuncayculluk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,064

Etiketler

Ynt: Discovery 2 td5 Düz vites Satan Varmı yada Türkiye'de Varmı ?

türkiyede çok nadir galiba discovery 2 td5 düz vites

Ne zaman bir üst modelini alırım o zaman satarım. :smiley:
Aşağıdaki linkte bir satılık araba var. Manuel vites. td5
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-sudem-autodan-konfor-dikkat-rahatlik-takas-vade-olur-111122168/detay

türkiyede hiçbir sitede discovery 2 td5 düz vites yok hepsi otomatik o yüzden bulmak baya zor :smiley:

burda var. manuel yazıyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-sudem-autodan-konfor-dikkat-rahatlik-takas-vade-olur-111972201/detay

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=67529.0

bu araç su anda bende mantıklı bır teklif olursa satabılırım.

samimi olarak soyleyeyim arac su anda satılık degıl.baharda bınek arac alacagım zaman satmayı dusunuyorum.baslığı acan arkadas illaki duz aradıgı için arabayı soylemek istedim.gercekten duz arac bulması kolay olmayacaktır.ben de duz vıtes oldugu ıcın bu aracı almıştım.makyajsız kasa baska duz vıtes arac bulabılır.ama makyajlı kasa ben bulamamıştım.turkıyede cok zor bulunabılır dıye dusunuyorum.aracın fıyatı pıyasa fıyatları seviyesinde olacak

YAKIT TÜKETİMİNİZ NE KADAR HİÇ HESAP ETTİNİZ Mİ ?

cok dusuk degıl ama ozellıkle hesap etmedım.otomatık olana gore az olması gerekır ama otomatık hıc kullanmadım.sonucta cok ucuk bır fark yoktur.sonucta aynı arac

BENİM ARAÇ 2001 TD5 MANUEL 2 AY ÖNCE ALDIM. BU KONUYU FORMDA AÇAN ARKADAŞ TD5 MANUEL ARIYOR. BELKİ İLGİLENİR.

slm arkadaşlar land rover,range rover,discovery ve freelander araçlarınızla ilgili hertürlü arıza şikayet ve yedek parçayla ilgili bize 7gün 24 saat ulaşabilirsiniz.türkiyenin heryerine servisimiz mevcuttur.saygılar ADEM KARNUÇU tel: 0536-287-75-56

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri