Dört Tonluk Paraşüt Teknesi Kumda Denizden Nasıl Alınır?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dalgakıran Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 86
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,666

Etiketler
Ynt: Dört Tonluk Paraşüt Teknesi Kumda Denizden Nasıl Alınır?

Arkadaşlar aracın shaftında daha onceden hiçbir düzeltme yada işlem yapılmamıstır zaten sokerkende baktık orjınaldi, ama daha oncedende soyledıgım gıbı gozumuze cok ınce geldı shaft.... Bu olaydan sonra usa dan agır hizmet shaftı aldı on arka

Her offroad aracında kesinlikle bir parçanın sigorta görevi görmesi gerekir...Wrangler şaftla kurtulmuş mutemelen kuru yağlaması yoktur yada civatalar somunlar gevşemiştir...Muhtemelen kilitte yoktur...

Şaftı işlem dışı bırakmak için çok sağlam vurdurmak lazım...

Bu arada

CJ-7 tanker çekti...

Defender tekne çekti...

3 cüyü bekliyoruz.... ;D

onları arka arkaya bağlayın bende unimog ile çekmezsem adımı değiştiririm.belki abartı gelir ama dizel unimog ile 25 tonluk kamyonu karda ve rampa yukarı çektim.ilk başta benle dalga geçen kamyoncular sonra beni de çek diye yalvardılar.

Mithatcan' Alıntı:
100 kg da ben ;)

buyur...

250 kg danmı kaybediyor peki???

Arkadaş birşeyleri anlamamakta ısrar etmenin hiç geraği yok.

Sen bıtane 2,5 110 luk bir defen derin arkasına wragler in en güçlüsünü tak

eğer defender onu BAĞIRTA BAĞIRTA Çekmezse ozaman busayfada istediğini yaz..

bahcivankurt' Alıntı:
onları arka arkaya bağlayın bende unimog ile çekmezsem adımı değiştiririm.belki abartı gelir ama dizel unimog ile 25 tonluk kamyonu karda ve rampa yukarı çektim.ilk başta benle dalga geçen kamyoncular sonra beni de çek diye yalvardılar.

doğrudur inanırım....

zaferbager41' Alıntı:
Arkadaş birşeyleri anlamamakta ısrar etmenin hiç geraği yok.

Sen bıtane 2,5 110 luk bir defen derin arkasına wragler in en güçlüsünü tak

eğer defender onu BAĞIRTA BAĞIRTA Çekmezse ozaman busayfada istediğini yaz..

Senin uykun gelmiş herhalde abicim.... :smiley: bunun muhabbetine burda girmeyelim istersen millet sana güler

sen arkana beni bağla ben 100 kg geliyorum beni BAĞIRTA BAĞIRTA çek sen ;)

bahcivankurt' Alıntı:

Jiplerden bahsediyor arkadaşlar. Unimog'un konuyla pek ilgisi yok sanırım. Daha doğrusu konunun unimogla bir ilgisi yok :smiley: Gelir biri de unimogu tankla çeker bu iş biter... ;D

sword7' Alıntı:
Wrangleriniz varsa getirin deneyelim diyecektim, sonucu ben de bilmiyorum çünkü...

sorun değil wrangler ama ben istanbuldayım deneriz yine keşke bu taraflarda olsaydınızda yada ben otoraflarda denerdik yani.. bende merak ediyorum valla sonucu....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.