Dünya'nın En Zor Oyunu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Jazz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 53
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,786

Etiketler
Ynt: Dünya'nın En Zor Oyunu

__ C J 7 __' Alıntı:
hocam sen 10defa ölünce bırakmışssın hemen ya

son fotoda bizim total death yazıyo 2519 ;D

boş bir günümda mutlaka ölüm sayımı yükselticem belki o arada bölümde geçebilirim =))

__ C J 7 __' Alıntı:
ya bu mahjong ta Allahın çinlisinin taşların üstüne garip gurip şeyler yazıpta yaptığı bi oyunmuş benim gözlerim onları seçemiyo bile ;D

Senelerdir oynadığım tek oyundur :D Tek geçerim valla... :smiley:

aa faruk abi acele etme yaw ileride daha ne bölümler var ;D

bitiren bi manyak arkadaşım var 13:00 da başladı 01:30 da bitirdi

12buçuk saat çik dile kolay ;)

__ C J 7 __' Alıntı:
aa faruk abi acele etme yaw ileride daha ne bölümler var ;D

bitiren bi manyak arkadaşım var 13:00 da başladı 01:30 da bitirdi

12buçuk saat çik dile kolay ;)

Valla dostum o kadar zamana dayanmam imkansız..ama 10 a kadar çok rahat geliyorumda on u geçemiyorum..laptopu katlettim resmen.. :mad: :mad: :D

__ C J 7 __ 26.Bölümü geçemedim yardımcı olurmusun nasıl geçiyorsun 26'yı üstteki sarı topları alamadım bir türlü ???

26.Bölümü geçemedim ama başarım kötü değil uzun zaman önce bunu yapmıştım

level9deaths0og9.jpg

Elimde olan diğer bölümlerde burada isteyenler bakabilir.

8.Bölüm 0 ölüm
level8deaths0ly8.jpg

9.Bölüm 0 Ölüm
level9deaths0pp8.jpg

22.Bölüm
my.php

23.Bölüm
23ij2.jpg

24.Bölüm
24em5.jpg

25.Bölüm
25bn2.jpg

26.Bölüm
26pc6.jpg

alttaki sıralar buraya kadar gelebilsiğine göre basit anlatmaya gerek yok
yukarı çapraz olanalar ise el çabukluğu ile (sol taraf için) yukarı + sol hızlı dene bir iki basamak çıkabilirsen elin alışır kolay gelsin

ama gerçekten çok kıl bi bölüm
(not: biz oyunu bitirirken bu bölümü 17 yaşındaki yeğen geçmişti ;) çevrede genç, eli çabuk biri varsa denettirmede fayda var ;) )

yardımınız için çok teşekkür ederim. Aslında o kadarda zor değilmiş ama ben kendimi öyle inandırmışım sanırım. Ben bu bölümü geçemiyorum diye bırakmıştım :smiley:
mesajınızı okuyunca hemen oyuna girdim ve 45dk sonra sonuç :smiley:
Ayrıca çevremde herkes bana güveniyor :smiley: birçok zeka ve beceri oyunu bitirdim. Silversphere diye çok güzel bir oyun var isterseniz gönderebilirim.

27tv7.jpg

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,454
Kayıtlı Üye Sayımız
172,107
Kaydolan Son Üyemiz
traveler74

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR