Duster 4*4 110 Look Paket 2016 Ankara

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan exelance Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,116

exelance

Yeni Üye
Yer
ANKARA
Herkese merhaba arkadaşlar. Geçen hafta 15 dakikada karar verip 110 luk 4*4 duster look paket aldım. inşallah hakkımızda hayırlısı olur. sizlere bir kaç sorum var okudukça kafam karışıyor.
1- Rodaj dönemi diye bir şey var mı ?
2- Yakıt değerlendirmeleri çok karışık ve sıkıntılı gibi (az yakıyor diye aldık)
3- Şehir içi kullanmak için başka bir aracım var. Bununla uzun yol dağ bayır köy gibi yerlere gitmek istiyorum alır almaz dağa bayıra vurmak sıkıntılı mı ?
4 herkese teşekkür ediyorum

Etiketler
güle güle kullanın,
bazı kalitesiz plastik aksamları hariç sizi üzmeyecek ve tatmin edecek bir araç aldınız,
aracınız şehir içinde 6,5-7 litre gibi yakıt yakacaktır,
uzun yolda 100 ile 6 litre civarında yakacaktır,
daha azı için 4x2 alacaktınız, onlar 0,5-0,8 litre daha az yakıyor bu değerlerden,
daha az yakması için extra extra dikkat gerekir ki o zamanda keyfi falan kalmıyor,
auto modunda her tür gezilerinizi rahat rahat yaparsınız, standart olarak üretilmiş türkiyede satılan en yüksek jip denebilir,
220 mm yüksekliği var,
4x4 lock modunda ben her türk kaba kuma ve çamura girdim, aracın gövdesi oturmadıktan sonra kalırmı diye dert etmeyin, aynen devam edersiniz,
6 ileri vites olduğuna aldanmayın, aslında 5 ileri gibidir,
1. vitesi tamamen arazi odaklı ve sadece aracı kaldırmaya yarıyor,
şehir içinde 55-60 ile 5. viteste rahat rahat gidersiniz ve gaza basınca gitmem demez,
bunun dezavantajı bol bol vites koluyla oynuyorsunuz

teşekkür ederim. yakıt olarak OPET düşünüyorum diğer araçlarımızda kullandık memnunuz. şehir içi çok fazla kullanmayacağım için köye dağa bayıra pikniğe gezmeye kar da kışta kullanmak için aldık şu an mazot 3,70 lira OPET ultra force. ortalama uzun yolda 25 kuruş yapar buda benim için ideal.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR