En Sevilen JEEP Modeli (Anket)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hunter06_1 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 106
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,389

EN SEVİLEN JEEP KASASI/MODELİ HANGİSİDİR ACABA

• ZJ

Kullanılan: 31 22.8%
  • WJ

Kullanılan: 8 5.9%
  • XJ

Kullanılan: 26 19.1%
  • CJ

Kullanılan: 65 47.8%
  • WK

Kullanılan: 3 2.2%
  • WAGONER

Kullanılan: 3 2.2%

• Kullanılan toplam oy
    136

hunter06_1

Kamp II
ARKADAŞLAR JEEP DİĞER ARAZİ ARAÇLARI İÇİNDE AYRI BİR KATEGORİDİR NASIL BİNEK ARAÇLAR MERSEDES VE DİĞER ARAÇLARA DİYE AYRILIRSA ARAZİ ARAÇLARIDA JEEP VE DİĞER ARAZİ ARAÇLARI DİYE AYRILIR ACABA BU EFSANE ARAZİ ARACININ EN ÇOK HANGİ MODELİ SEVİLİYOR ....

Etiketler
Ynt: EN SEVİLEN JEEP MODELİ (anket)

Forum ortamında büyük harf ''bağırmak'' anlamına geldiğinen kullanmamaya özen gösteriyoruz ...
anket açmaya moderatörlerimiz ve yöneticilerimiz nasıl bakıyor bilmiyorum ...

ZJ sahibi olarak kesinlikle CJ derim ...

Ynt: En Sevilen JEEP Modeli (Anket)

Benim çocukluğumda Jeep vardı şimdi orta yaşlara geldim yine Jeep var muhtemelen daha ileriki yıllardada Jeep var olacaktır ama ben öbürkü dünyaya göçüp gittikten sonra neler olur onu bilemem çünkü müneccim değilim.

Ynt: En Sevilen JEEP Modeli (Anket)

Örnek gösterilemeyecek şekilde CJ Gelmiş geçmiş dünyanın en beğenilen ve performanslı ayrıca ne yaparsanız yakışan bir arazi aracıdır.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR