fire starter ..ates baslatıcı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ilbeğ Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 76
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,563

Etiketler

Ynt: fire starter ..ates baslatıcı

Sayın İlbeğ, mümkünse eğer ilk gelen büyük olan magnesyum ateş başlatıcıdan bir adet ve iki adet çakrit almak istiyorum.

çınar' Alıntı:
Sayın İlbeğ, mümkünse eğer ilk gelen büyük olan magnesyum ateş başlatıcıdan bir adet ve iki adet çakrit almak istiyorum.

tabıkı sayın Çınar bana adres telefon bılgılırınızı ozelden (sanırım sıtedenmesaj atamıyorsunuz yenı uye oldugunuz ıcın ) mesaj atarsanız su sekıl ad soyad tel numarası ıstedıgınız ekıpman ve adetı olarak hemen gonderırım ıns( 0532 260 92 87 bu numaraya mesaj atın lutfen )

Vermiş olduğunuz telefon numarasına gerekli bilgileri içeren mesajlarımı gönderdim.Teşekkür ederim

Ben de hevesle bekliyorum , acaba kargoya verebildiniz mi?

Sayın İlbeğ, gödermiş olduğunuz ürünleri aldım.Hepsi de çok güzel ve işlevsel.Ücreti yarın yatıracağım.Tekrar teşekkür ederim.

Burak bey merhabalar ben 2 adet daha fire starter rica ediyorum.Diğerlerinin ödemesi ile beraber hesabınıza eft yapılmıştır.

Benim ürünlerimde geldi,teşekür ederim.
Bu arada ben metal bi ürün gelecek sandım plastik ürünmüş görünce şaşırdım yinede hoşuma gitti.
Resim cektim ama upload sitesinde sorun var sanırım site acılmadıgı icin yükleme yapmadım.Site düzelince yüklerim artık.
:smiley:

off_road' Alıntı:
Benim ürünlerimde geldi,teşekür ederim.
Bu arada ben metal bi ürün gelecek sandım plastik ürünmüş görünce şaşırdım yinede hoşuma gitti.
Resim cektim ama upload sitesinde sorun var sanırım site acılmadıgı icin yükleme yapmadım.Site düzelince yüklerim artık.
:smiley:

sız ates baslatıcı degıl cakrıt almıstınız sanırım ..yanılmıyorsam bırtanede fazladan gondermıstım sıze eger begenmedıysenız hemen ucertı gonderebılırım saygılar

ilbeğ' Alıntı:
sız ates baslatıcı degıl cakrıt almıstınız sanırım ..yanılmıyorsam bırtanede fazladan gondermıstım sıze eger begenmedıysenız hemen ucertı gonderebılırım saygılar

Yok yok begendim.
Evet cakrit almıştım.Ama video ve resimde izleyince metal gelecek sanmıştım.
Bu arada ben 6 tane istemiştim inanın fark etmemişim 7 tane oldugunu.Bir tanesini hediye verdim bile.Aynalı olanını kendime ayırdım akşama 3 tanesini hediye vercem.
Hatta ilk yazdıgımda hayır fazla degil yazmıştım sonra sayıp öyle yazayım istedim gercekten 1 tane fazla göndermişsiniz.
Ben resim cekmiştim ama yüklemek istedigim sitede sorun vardı şimdi başka siteye yükledim.
Özellikle aynalı olanını cok şık duruyor.
İlginiz icin cok tşkr ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.