Frontera 2.2 Benzin Pompa Rolesi Nerede

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan usta arayışı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,922

usta arayışı

Yeni Üye
97 model fronteram var yolda giderken birden stop etti ve birdaha çalışmadı pompa yanmıştır diye söktük baktık pompa sağlam ama pompaya elektrik gelmiyor. roleden şüphelendik fakat bulamadık role sorunuysa arabayı çektirmek istemiyorum bir role için yerini bilen varmı?
neden böyle bir arıza yapmış olabilir farklı memleketteyim hiç bir usta bilmiyorum sakaryada bildiğiniz usta varsa paylaşırmısınız

Etiketler

2.0 larda debriyaj pedalinin yaninda bir kapak var 2.2 de de ayni yerde olabilir cumartesi gunu role yuzunden yolda kaldim epey bi yerini aradim:smiley:

4'lü flaşör rolesi var orda değiştiğim için biliyorum, diğer roleler ne için ?
Bende benzin pompası rölesi debriyaj pedalının solundaki kapağın arkasında çıktı orjinalinde de oradamıdır birileri mi oraya tesisat çekmiş net bilmiyorum. Pompanın bir ayağı çukurdaymış önce kaputun altında bulunan sigorta kutusundaki 6 nolu sigortasını yaktı onu değiştirdim 3-5 gün sonra aracın içindeki rölesini yaktı, pompayı röleyi falan hep değiştirdim aklınızda bulunsun.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.