Gezenbilir; Ankara - Eymir'de Yürüyüş, Sonra Balık Ekmek Duyurusu (05 Aralık 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,901
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ceranus

Tabanvay-Offroad Grubu
Yer
ANKARA
Arkadaşlar bu hafta sonu 5 Aralık 2010 Pazar günü Eymir'de güzel bir sonbahar yürüyüşü sonra da balık ekmek keyfi yapalım :smiley:

Yürüyüşe dileyen herkes katılabilr, oldukça kolay bir parkurda ve sonrasında göl çevresinde yürüyeceğiz. Eymir Gölümüzün kenarında Yelken Büfede balık ekmek keyfimizi yapıp sonra yürüyüşümüzü tamamlayacağız..

Ulaşım olarak herkes kendi olanakları ile geliyor, araçlar TRT yanında rahatlıkla park edilebiliyor..Etkinlik Ücretsizfir..

Buluşma Yeri : TRT Yanı
Buluşma Saati : 10.00

Sormak istedikleriniz için

Zerrin Yiğiter
05326417532

Etiketler
Ynt: Gezenbilir; Ankara - Eymir'de Yürüyüş, Sonra Balık Ekmek Duyurusu (05 Aralık 2010)

zerrın abla bol eglenceler bızde malumun dısarı ılerde oldugumuz ıcın resımlerı beklıyoruz

Ynt: Gezenbilir; Ankara - Eymir'de Yürüyüş, Sonra Balık Ekmek Duyurusu (05 Aralık 2010)

Çok teşekkürler Gökhan, fotoğrafları paylaşacağım :smiley:

Listemizi oluşturalım

01- Zerrin Yiğiter
02-

Zerrin hanım merhabalar.
Güzel bir yürüyüş olacağı kesin. Hafta sonu demişsiniz pazar günümü? Birde saat kaç gibi buluşulacak göle yukarıdan aşağı doğru tel örgünün içindenmi yürünecek acaba?

Ümit Bey merhabalar,

5 Aralık pazar günü saat 10.00 da TRT yanında buluşuyoruz, ODTÜ ormanına telörgüden girerek orman için yürüyüşümüzü yapacağız, sonra göl kenarına inerek balık ekmek yiyeceğiz, sonrada yürüyüşümüzü tamamlayacağız..

Daha önce gerçekleştirdiğimiz Eymir yürüyüşü fotoğraflarımız için

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=28385.0

Aslında 5 yaşındaki kızımla birlikte zor olacağını dşünüyorum ama gördümki geçen gezide pek sıkıntı olmamış yınede omzumda kızımla tırmanmak gözümde b üyüdü sanki yinede gelmeyi düşünüyorum

Büyük ihtimalle ben de orada olacağım :smiley:

Merhaba Kadir Bey, kızınızla birlikte gelmenizde hiç bir sakınca yok, orman içinde çıkış yapmayacağız, çoğunlukla iniş parkurumuz olacak merak etmeyin ancak kızınız için parkur uzun olabilir o zamanlarda çoğunluk düz yerlerde olacağımız için omuzunuza alabilirsiniz belki..

Sizi ve kızınızı bekliyoruz :smiley:

kaya75' Alıntı:
Aslında 5 yaşındaki kızımla birlikte zor olacağını dşünüyorum ama gördümki geçen gezide pek sıkıntı olmamış yınede omzumda kızımla tırmanmak gözümde b üyüdü sanki yinede gelmeyi düşünüyorum

Merhaba Oğuz Bey, sizi de bekiyoruz :smiley:

rahhat' Alıntı:
Büyük ihtimalle ben de orada olacağım :smiley:

Kadir Bey ve Oğuz Bey adınızı izninizle listeye ekliyorum..

Listemizi oluşturalım

01- Zerrin Yiğiter
02- Deniz Yaşar
03- Safet Hanım (2 Kişi)
04- Meral Doğan
05- Nuran Hanım
06- Kadir Bey (Kızı ile Birlikte) Kesin değil
07- Oğuz Bey
08-

Listemizi yenileyelim

01- Zerrin Yiğiter
02- Deniz Yaşar
03- Safet Hanım (2 Kişi)
04- Meral Doğan
05- Nuran Hanım
06- Kadir Bey (Kızı ile Birlikte) Kesin değil
07- Oğuz Bey
08- Berkay Karahan
10- Tuba Avşar
11- Kıvanç Cantürk
12- Yağız Kirniç
13-

Ankara'da hava Pazar günü için bulutlu gösteriyor, yağmur yok diyor ama her olasılığa karşı berelerimizi, yağmurluk ya da şemsiyelerimizi yanımızda bulundurmamız iyi olacak..

Ayrıca yanımıza termos içinde sıcak içecekler de alabiliriz..

keşke zamanım olsa da katılabilseydim değişiklik olurdu benim için
iyi eğlenceler

merhaba arkadaşlar geç haberim oldu (mailleri geç açtığım için) katılmak isterdim güzel olacağına inanıyorum.Ayrıca karavanlarla bir faaliyet gerçekleştirilebilirmi,nasıl olur ne dersiniz ve nereye olur Ankara gurubu olarak başka planlar varmı merak ediyorum sağlık dilerim...

Merhabalar jeday, bir başka etkinlikte katılabilmenizi dilerim..

jeday' Alıntı:
keşke zamanım olsa da katılabilseydim değişiklik olurdu benim için
iyi eğlenceler

Merhabalar aydem, başka etkinliklerimize bekleriz, Yılbaşında Işık Dağında kamp yapıyoruz, karavanlı arkadaşlarımızda katılacaklar, sizi de bekleriz..

aydem' Alıntı:
merhaba arkadaşlar geç haberim oldu (mailleri geç açtığım için) katılmak isterdim güzel olacağına inanıyorum.Ayrıca karavanlarla bir faaliyet gerçekleştirilebilirmi,nasıl olur ne dersiniz ve nereye olur Ankara gurubu olarak başka planlar varmı merak ediyorum sağlık dilerim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri