Gezenbilir Ankara Grubu, Güvenç Köyü Off-Road Etkinliği (23 Kasım 2008)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 363
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 56,024

IŞIK DAĞI KAMP ETKİNLİK Tarihilerinden Hangisi Olsun ?

• Kullanılan toplam oy
    18

ceranus

Tabanvay-Offroad Grubu
Yer
ANKARA
23 Kasım 2008 Güvenç Köyü Off-Road etkinliği sonrası fotoğraf ve ayrıntıların paylaşılacağı başlık burası olacak arkadaşlar, şimdiden teşekkürler ediyorum.

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Ankara Grubu, Güvenç Köyü Off-Road Etkinliği (23 Kasım 2008)

Günaydın arkadaşlar, yağmur ve çamur da güzel bir etkinlik olacağını tahmin ediyorum, hepimize iiyi eğlenceler :smiley:

Güvenç Köyü etkinliğimize katılan, katılamayan bütün arkadaşlarıma teşekkürler ediyorum, çok çok keyifli bir Off-Road etkinliğini Ankara Gezenbilir Grubu olarak gerçekleştirmiş olduk.
Bir kaç gündür yağan yağmur nedeniyle araçların oynayacağı çok güzel parkurlar oluşmuş, bu parkurlarda tüm araçlar çamura doydular ama sadece bir sonraki etkinliğe kadar tabii :D
Yeni rotalarda, yeni parkurlarda görüşmek dileklerimle fotoğrafları bekliyoruz, ben de ilk fırsatta yükleyeceğim.

Sevgili Arkadaşlar ;

Keyifli bir etkinlik olmasına sevindim :smiley: katılamadığım için üzüldüm :( Ankara grubu araçlarını hazırlasın bu sezon hep birlikte yıl süper etkinlikler yapacağız :smiley:))

MKG

Yavuz umarım Discovery V8 çamurlarda kalmadı ????

MKG

MKG' Alıntı:
Yavuz umarım Discovery V8 çamurlarda kalmadı ????

MKG

Mustafa abi "Disco" ve "Kalmak" zıt kelimeler reca ediyorum ;D

Mustafa Abi senin kulaklarını çok çınlattık ve tabii Defenderını andık, aslında tam senin araca göre bir yer Güvenç Köyü, bir daha ki sefere öyle ben gelemiyorum yok :smiley:

Sevgili Zerrin ;

Bu hafta ve gelecek hafta çok önceden planladığımız program vardı, sonrasında bayram var, ancaaaaak bayram sonrası haftalarda , Yavuz unda, Umut unda kurtuluşu yok :smiley: çamura gömeceğim !!!!!!

( Bu hafta Çadır tamir setini aldıracağım fırsat olursa sana gönderirim )

MKG

Çadır tamir seti için çok teşekkür ediyorum Mustafa Abi, Bayramdan sonra mutlaka bir aktivite yapacağız :smiley:
CJ in kaldığı yer müthiş güzeldi, çok keyif aldık Yazuz çekti çıkardı bizi :smiley: Video çektiler, yüklesinler bakalım nasıl olduğumuza :smiley:

Hadi arkadaşlar resim ve videoları sabırsızlıkla bekliyorummmm :smiley:

İlk buluşma noktamız da 4x4 ler geldikten sonra çektiğim tek kare (neden daha çok çekmedim :( )

GvenKyOff Road001

Umut'un ilk atraksiyon görüntüleri

GvenKyOff Road002

GvenKyOff Road003

GvenKyOff Road004

GvenKyOff Road005

Katılan tüm arkadaşlara, mangal ve yemek için zahmete girenlere ve herkese çok teşekkür...

MKG abi,

CJ-5 ci Eren kardeş ile en kısa zamanda tanıştıracağız seni...Senin 30 yaşındaki versiyonun:smiley:))))))) İkiniz bi araya gelince ne aks kalır ne tavan ne teker:smiley:))))))) Direk pert...

GvenKyOff Road006

GvenKyOff Road007

GvenKyOff Road008

Yavuz, fotoğraf çekmek içindere yatağına inmişti

GvenKyOff Road009

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR