Grand Cherokee 5.2 Ile Ilgili Bilgi Yardimi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan berkaybarlas Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,732

berkaybarlas

Yeni Üye
Merhabalar oncelikle herkese :smiley: ilk aracimi alacagim ve grand cherokee 5.2 almayi dusunuyorum butcemde sinirli ama 197bin ve 205 binde iki arac buldum. Sizce nelere dikkat etmeliyim alirken ve sanszuman yada motor masraflari ne kadara patlar bana hemen hemen , tanidiginiz bildiginiz satan varsa yardimci olabilir misiniz ? Son olarak araci alirken nelerine baktirmami onerirsiniz ? Simdiden cevaplariniz icin cok tesekkur ederim

Etiketler
Merhabalar oncelikle herkese :smiley: ilk aracimi alacagim ve grand cherokee 5.2 almayi dusunuyorum butcemde sinirli ama 197bin ve 205 binde iki arac buldum. Sizce nelere dikkat etmeliyim alirken ve sanszuman yada motor masraflari ne kadara patlar bana hemen hemen , tanidiginiz bildiginiz satan varsa yardimci olabilir misiniz ? Son olarak araci alirken nelerine baktirmami onerirsiniz ? Simdiden cevaplariniz icin cok tese

aracı almadan once yakıtını ıyı dusun 20 tl yakıtla 40 km zor gorursun sımdenden soylıyeyım ama bu fıyata be ozellikteki bır arac gunumuzde 30 bın tl den baslıyor yanlız on onemlısı bu araclarda sanzuman motor cok onemlı artı araziye cıkmısmı arazıye bu aracı sıtandar sokmak bilincsiz offroad yapmak aracı asırı yıpratır mesala benim aracta sanzumanda ufak bır sarsıntı vardı turbunler sıkındı yapıyordu bılerek araziye cıktım sanzuman daha kotu oldu yani aracı almak onemlı oldugu gıbı bu aracı ne amacla kullanıcagında onemlı muhakkak aracı goster oyle al

peki gösterebileceğim neresi var istanbulda ? araziye çok fazla cıkmayı düsünmüyorum ayda 1 belki oda , genelde istanbul içi veya şehirdışına cıkarken kullanacagım cok sorun cıkarır mı bana ?

Arazi de suya mi giriceksiniz ? asfaltta mi geziceksiniz ? Dag yollari patikadami geziceksiniz ? Bunlar onemli eger cok suya girilmeyecekse hafif arazi kosullari varsa uygundur arac.sanzumani motoru biraz kibar cok hirpalamaya gelmez.Motor masraflari agir olabilir bakimli arac almaya dikkat et.yardima ihtiyacin olursa bahcesehirde low 2 garage dan ayhan ustaya ulasabilirsin.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR