hangisini tercih edersiniz capomu africa twın'mi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cammel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,689

APRİLLA CAPO MU YOKSA AFRİCA TWINMI

• CAPO

Kullanılan: 1 6.3%
  • TWIN

Kullanılan: 15 93.8%

• Kullanılan toplam oy
    16

cammel

Yeni Üye
TWIN BİR YOL ARKADAŞI GÜVEN VERİR UZUN YOLDA
ARKÇI İÇİN SIKINTILI BİRAZ

Untitled 11

Honda africa twin 214761

Etiketler
Ynt: hangisini tercih edersiniz capomu africa twın'mi

ben tercihimi afria dan yana kullanırdım. temiz bir tane bulabilirseniz de kacırmayın derim.

keyifli surusler

kabrero' Alıntı:
ben tercihimi afria dan yana kullanırdım. temiz bir tane bulabilirseniz de kacırmayın derim.

keyifli surusler
avantaj ve dezavantajlarınıda belirte bilirmisiniz lütfen
neden africa twın? ::smiley:

sahibinden bakıyorum ama hiç kafama yatan şimdilik yok

cammel' Alıntı:
avantaj ve dezavantajlarınıda belirte bilirmisiniz lütfen
neden africa twın? ::smiley:

internette africa ile ilgili pek cok konu mevcut. kendinizde bulabilirsiniz.

benim kişisel sebeplerim:

- efsane motor olması,
- 5 kez dakar kazanması(3 u arka arkaya)
- sorun cıkarmaması
- mekanik olması (basınız sıkıstıgında herhangi bir ustanın motordan anlaması)
- parca sıkıntısının olmaması
- gittiginiz yerde ilginin yeni motorlardansa sizin ustunuzde olması (hosuma gidiyor)
- her turlu arazi sartına rahatlıkla uyum saglaması
- 750 cc 60 beygir 205kg guc sorununun olmaması
- dizaynının hala cok guzel olması

olumsuzluk olarak ise:

1- selesi rahat degil
2- benzin pompası 50 binde bir degismeli (almanyada mekanik cozumunu bulmuslar)

Aprilia caponord kullanıcısı olarak iyi bir ustanız ve benim gibi bir çok capo dostu olan bir gurubunuz varsa artçısının bile uyuduğu komforu İtalyan çizgilerini yansıtan hoş dizaynı ve seksiliğini kullandıkça sizi aşık eden sürüş zevkiyle caponord mükemmel bir motor mirim benim üçüncü ve son aşkım olan capomla ömrüm vefa ettiği sürece ayrılmayı düşünmüyorum bir çok karalama yapılmış bir motor olmasına rağmen sınıfının emin olun en güzel motorlarından 2004 üstü abs li temiz bulursanız hiç durmayın alın derim yardım isterseniz seve seve yardımcı olurum size iyi günler !!!
Aprilia_Caponord_Rally_Raid_2004_01_1024x768.jpg

merhaba bende tercihi mi africadan ana kullanırdım...kullanım keyfi ,mekanik olması ve yıllar sonra bile unuumayacak bi efsane olduğu için...ben genelde efsane diye farzedilen motorları kullandım ve şu an yamaha vmax 1200 kulanıyorum..bi tane daha motor alcak olsam kesin africayı alırdım

Merhaba, yaklasık 25.000 km AT kullanmıs biri olarak yine AT derdim :smiley: , gercek bir efsanedir, suan Varadero sahibiyim ama africa efsanedir, motosiklet konusunda sadece japon derim.
Tabii ne alırsan al keyifle bin..

sahibinden.com da temiz AT yok,2004 üstü capo yok.
takip etmek lazım demek ki....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR