Hepberaber Yeni Bi Defender Toplayalim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan faaty Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,225

faaty

Ana Kamp
Evet değerli dostlar;

yaklaşık olarak 8 ay kadar önce aldığım 300 tdi DEFENDER imin bugün itibariyle ( çok şükür RAB BİME ) kaporta-boya işleri bitti. şimdi kaportacıya cektik, kapı kolları fitilleri vs. toplanıyor. kısmetse hafta sonu oda bitecek. yürür aksamda 2 inch britpart pro-sport yükseltme uyguladım. lastikler 285/75/16 bf goodrich mud-terrain. motor-alt takım-debriyaj-arazi şanzımanı vs. komple bakımı yapıldı, gerekli parçalar sıfırı ile değiştirildi. sizden istediğim aracımın iç döşemeleri ve koltukları hakkında değerli önerileriniz ve aksesuar olarak değerli görüşleriniz nedir? bütcem oldukca yavaş yavaş ama kaliteli sağlam yapmaya çalişiyorum.

yardım öneri ve değerli düşüncelerinizi beklemekteyim...

hayır bol çamurlarınız olsun :smiley:)

Etiketler
IMG 0164
IMG 1478

ilk ve boyadan sonraki hali

Muhtemelen kısa bir zamanda aynı yoldan geçeceğim hatta aynı renge boyatacağım bir araç alacağım, gelişmeleri buradan aktarırsanız çok mutlu olurum...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR