İsteğimi Karşılayacak Bir Çadır

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fiserman Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,963

fiserman

Yeni Üye
ege bölgesinde yaz-kış kullanabileceğim 2 kişi artı eşyalar tercihen 3 kişilik bir çadır olmalı sanrım. birçok modele baktım 3 ya da 4 tarafı pencereli dışarı çıkmadan dışarıyı gören model bulamadım. böyle bir model biliyor musunuz acaba? kamp tesisi bulunmayan ortamlarda dışarıdan bi ses geldiğinde çadırdan dışarı çıkmadan bakmak güzel olurdu diye düşünüyorum.bir de çadırı yazları daha sık kullanıcam bunu göz önüne bulundurarak tavsiyede bulunursanız sevinirim.eğer kışlık çadırlar yazın kullanılabiliyorsa sorun yok. olmuyorsa belki 2 tane almak durumunda kalıcam. yorumlara tşkler şimdiden.

Etiketler
Ynt: İsteğimi Karşılayacak Bir Çadır

3-4 Pencereli çadır bulabileceğini düşünmüyorum. husky çadırın burton modeli var 2+1 kişilik ve bizon modellerinde çift giriş var bunların girişlerini pencere gibi kulanabilirsin. Geçenlerde bende araştırıyordum. şu an piyasada en uygun husky çadırları www.guntack.com adlı sitede bulabilirsin. %20 indirim kampanyaları varmış. Firma ilgili bir firma. sipariş verdim 1 gün sonra çadır elime geçti. Hemen Hemen Tüm siteleri araştırdım. en uygun bu siteydi. husky burton modeli aldım ben oldukça kullanışlı ve sağlam bir çadır. tavsiye ederim.

tşk ederim yorumunuza ben de husky düşünmüştüm genel olarak. fiyat performans olarak en iyi seçenek sanırm husky. bir de ege bölgesi için kaç mevsimlik uygun olur acaba? tşkler

Benim nacizene fikrim burton modeli olabilir. 3 mevsim çadır ege için idealdir diye düşünüyorum. Tabii karar senin husky ler de ben şunu gördümkü su geçirmez ve nefes alabilen yapıları var. o yüzden bana sorarsan husky her mevsim kullanmak için ideal. sanırım bu çadır http://www.guntack.com/husky-burton-yesil-21-kisilik-cadir- senin işini görür diye düşünüyorum.

husky çadırlar için bi yerde bi liste fotosu çekmiştim. hepsni tek tek araştırmıştım daha sonra.
ekteki dosyaya bakabilirsin.

Ekli dosyalar

• IMG_20140716_123238.jpg
    IMG_20140716_123238.jpg
    91.7 KB · Görüntüleme: 153

burton güzel. bazı modellerde onarım kiti de veriyolar yanında onlarda mantıklı geliyor bana.

sizin aldığınız sitede vermediler mi acaba tamir kiti. gittigidiyorda falan husky burtonda tamir kiti de dahil diyorlar paket içeriğine.tşkler.

çadırın içinden çıkıyor. benim paketimden çıktı.ben ayrıca sordunuz sandım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR