Izmir Ça

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan huseyincanbolat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 876

huseyincanbolat

Yeni Üye
Tekrar merhabalar gezenbilir ailesi,
İzmir dikili de bulunan Çam kamp hakkında bilgi vereceğim size , bugün son günümüz burda yarın sabah ayrılıcaz ,
izmir merkeze yaklaşık 100 km civarında bir mekan istanbula da 450 km civarında dikili merkezden sahili takip ettiğinizde buraya ulaşabiliyorsunuz bademli köyü dolmuşları da kampın içine kadar olmasada bırakıyor bir 10 dk felan yürümeniz lazım , dikili den taksiye binerseniz 15 - 20 liraya bırakıyorlarmış ,
Kamp alanı denize sıfır bir mekanda fotoğraf atabilirsem atacağım ,
kamp sahibi Hilmi abi Kral bir abi , ne ihtiyacınız varsa elinden geldiğince yardımcı olur
marketi de var fakat çok şey yok kutu kola 2.5 meyveli sodalar 1.5 ekmek 1 lira 1.5 lt su 2.5 lira alkol felan da var kullanmadığım için fiyatlarını sormadım .
kampın denizi güzel sayılır yüzmeyi çol fazla bilmiyorsanız kampın dışında bir plaj var eğer iyi yüzücüyseniz çadırlarınızın hemen önünde güzel bir deniz var berrak deniz kestaneleri de var dikkat wc ve duş her gün temizlensede idare eder. Kampın fiyatı kendi çadırımızla 50 tl çadırın önüne kadar elektrik çekiyor hilmi abi saolsun kampın çadırıda var o da 70 tl
sevgiler

Etiketler
Kamp alanı güzel. Fakat wc duşlar oldukça pis. Ayrıca çadır yeri için 60 TL gibi bir rakam istendi ki çok ama çok fazla. Verilen hizmete kıyasla çok uçuk olduğu için kalmadım.

Kaderaniz , İzmir dikilideki çam kamp olduğuna eminmisin , hilmi beylerin paraya önem veren insanlar olduğunu düşünmüyorum gödüğüm şeylerden kaynaklı sen başka yerler karıştırıyor olabilirsin çadırınız yoksa o fiyattır, eğer çadır kurmak istersen sahile sıfır bir yere bu fiyatlar çok makul , fethiye gibi yerlerde adamlar kişi başı 50-60 lira istiyor tuvaletler her gün temizleniyor orayı pisletip bir su dökmeye aciz olan bizleriz.

Elbette eminim. Dikili çam kamp. Hatta Hilmi beyle direkt görüştüm. Kendi çadırımla gecelik 60 TL istendi. Verilen elektrik duş wc. Çok fazla denince bir hafta kalırsam 30 TL olabileceği söylendi. Kaldı ki bence o bile fazla. Ayvalıktan aşağı doğru neredeyse girmediğim kamp alanı kalmadı. Bu işin normali 20 TL. Şu anda Kuşadası önder kamptayım. Tek kelime ile muhteşem ve gecelik 35 TL. Cunda adasında ada kampta yine 35 TL verdim.orası da harikaydı.

Ortalamalar bu seviyede seyrediyor , Fethiye gibi yerlerde adamlar geceliği kişi başı 60 70 tl alıyor sadece sabah kahvaltısı veriyorlar bazıları akşam yemeğide veriyor,
ada kamp bir de demircili koyunda var oranın yaklaşımı nedeniyle gitmedim o taraflara aynı kişi olabilir sahipleri.
Önder kamp konusunda da tuvalet ve Wc lerin vahim olduğu konusunda yazılar okumuştum bu sebeple tercih etmedim.

Olumsuz İzlenimler; Önder Camping kaynak!

yinede önerilerini dikkate alacağım , teşekkürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.