İzoff (İzmit Off-Road Grubu) Karadeniz Keşif Gezisi (18-27 Eylül 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan concrete Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,977

Etiketler
Ynt: İzoff (İzmit Off-Road Grubu) Karadeniz Keşif Gezisi (18-27 Eylül 2009)

her hafta çarşamba akşam 21:00'da yeni bölümlerini izleyebilirsiniz. hafta içi 4 tekrar olarak yayınlanmaktadır.

Dün akşam Yaban Tv'de gezi ile ilgili programınızın ilk bölümünü ilgi ile seyrettim.Çok güzel olmuş.Hazırlayanlara ve vesile olanlara teşekkürler. .Her hafta çarşamba nasip olursa seyredeceğim.Ama bir sonraki Karadeniz gezinizde Sinop'a da beklemekteyiz haberiniz olsun ....

altuncu57' Alıntı:
Dün akşam Yaban Tv'de gezi ile ilgili programınızın ilk bölümünü ilgi ile seyrettim.Çok güzel olmuş.Hazırlayanlara ve vesile olanlara teşekkürler. .Her hafta çarşamba nasip olursa seyredeceğim.Ama bir sonraki Karadeniz gezinizde Sinop'a da beklemekteyiz haberiniz olsun ....

Bir sonraki Karadeniz Keşfinde Sinop'a da uğrarız ;)

Beğenmeniz bizi mutlu etti...

Geziniz çok güzel olmuş.Bu arada Ordudan geçerken haberimiz olsaydı Ordu Off-Road kulübü olarak en azından bir sıcak çay içirebilirdik.Neyse birdahaki sefere inşallah.İkinci bölümü merakla bekliyoruz.

Yaban Tv'ye teşekkür ederiz....Şansa gece tekrarında yakaladımm ..Araçlar buradan tanıdık olunca dedim tamam yine gezenbilir tayfasıdır...neysee .çok sistemli bi gezi olmuş ama ilk bölümü asfalttaydı normal olarak..2.3.4.5.6.7........................~ bu gezi olmak üzere diğer gezileride görmek istiyoruz..hatta kendimi de görürüm inşallah....herkese ii günler bol çamurlar....

3 kere teşebbüs etmeme rağmen birtürlü tekrarları yakalayamadım . Dün de nedense Yaban yayın akışına uymadı ... İlk bölümün videosunu mutlaka kaydeden arkadaşlar olmuştur diye düşnüyorum . Yükleyebilirlerse harika olur yada şurda var derlerse :smiley:

Bu harika çlışmada emeği geçen tüm arkadaşları canı gönülden kutlarım . Umarım devamı gelir ...

Geçen hafta çarşamba günü ilk bölümü yaban tv de ilgiyle izledim. Çok güzel bir gezi ve çalışma olmuş. Emeği geçenleri tebrik ederim. 2. bölümü izlemek ümidiyle 21:00 da tv başında olacağım.
:smiley:
Slmr.

Çok güzel bir bölümdü . Santral çalışmaları hayli can sıkıcıydı :mad:

Öndere Geçmiş olsun diyelim . Hem ufak bir kaza atlatmış hemde kaldı lastiği de bıraktı sanırım . :smiley:

Arşiv niteliğinde bir gezi izleyeceğiz sanırım . Bence kaydedilip ilerde toplu halde nete konmalı ...

Kutlarım katılan tüm arkadaşları .

iyi dilekleriniz için İZOFF(İzmit Offroad Grubu) adına teşekkürler...

Program Yayın Saatleri YABAN TV D-SMART 75. KANAL DİDİTÜRK 83 . KANAL

Ana yayın Çarşamba 21:00
1. tekrar Perşembe 11:00
2. tekrar Cuma 23:10
3. tekrar Cumartesi 08:00
4. tekrar Pazar 03:00

İyi dilek sunan tüm dostlara İZOFF adına teşekkürler...

ssbman' Alıntı:
Çok güzel bir bölümdü . Santral çalışmaları hayli can sıkıcıydı :mad:

Öndere Geçmiş olsun diyelim . Hem ufak bir kaza atlatmış hemde kaldı lastiği de bıraktı sanırım . :smiley:

Arşiv niteliğinde bir gezi izleyeceğiz sanırım . Bence kaydedilip ilerde toplu halde nete konmalı ...

Kutlarım katılan tüm arkadaşları .

Sağolasın dostum. Ufak bir kaza yaptık. Fakat bu kaza anında bile karadenizdeki bozulmamış temiz insanlar ile tanışma fırsatımız oldu. %100 hatalı bendim :( MT lastiğin yağmurda azizliğine uğradım. Fakat çarptığım Hüseyin hoca ilk şoku atlattıktan sonra o kadar temiz yüzü ortaya çıktı ki anlatmam...

Lastik konu ise her an her off-roadda olabilecek bişey ;)

Diğer bölümler de heyecan doruklarda olacak...

Durmak yok yola devam ;)

Bu bölümüde keyifle izledim.Benim küçük bir eleştirim olacak nacizane!,Programın müzikleri tamamiyle yöreye uygun olsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum.Sümela Manastırında ki müzik formata uymadı gibi geldi bana.Bunun dışında herşey mükemmeldi elinize emeğinize sağlık.

dronder' Alıntı:
İyi dilek sunan tüm dostlara İZOFF adına teşekkürler...

Sağolasın dostum. Ufak bir kaza yaptık. Fakat bu kaza anında bile karadenizdeki bozulmamış temiz insanlar ile tanışma fırsatımız oldu. %100 hatalı bendim :( MT lastiğin yağmurda azizliğine uğradım. Fakat çarptığım Hüseyin hoca ilk şoku atlattıktan sonra o kadar temiz yüzü ortaya çıktı ki anlatmam...

Lastik konu ise her an her off-roadda olabilecek bişey ;)

Diğer bölümler de heyecan doruklarda olacak...

Durmak yok yola devam ;)
Ucuz Atlatmanız sevindiri . Anadolunun temiz ve dejenere olmamış insanlarıyla karşılaşmak belkide böyle gezilerimizin en güzel taraflarından biri ...

Hevesle yeni bölümleri bekliyoruz ...
Tekrar tebrikler hocam ...

gerçekten mükemmel bir gezi düzenlemişsiniz , tebrik ediyorum ...
ayrıca sizleri tvde seyretmek çok hoşuma gidiyor :smiley: .

ssbman' Alıntı:
Ucuz Atlatmanız sevindiri . Anadolunun temiz ve dejenere olmamış insanlarıyla karşılaşmak belkide böyle gezilerimizin en güzel taraflarından biri ...

Hevesle yeni bölümleri bekliyoruz ...
Tekrar tebrikler hocam ...

Çok sağol dostum...

mirkan' Alıntı:
gerçekten mükemmel bir gezi düzenlemişsiniz , tebrik ediyorum ...
ayrıca sizleri tvde seyretmek çok hoşuma gidiyor :smiley: .

Devamı gelecek inşallah...

İnsanın kendini tv de görmesi çok tuhaf :-\ hele sesini duyması ...

süper bir org. bu organizasyonu yapanda kameraya alanıda canı gönülden kutluyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR