Jeep Grand Cherokee (ZJ) 93 - 98 Kullanim El Kitabı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan beatrix Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 313
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 78,939
Ynt: Jeep Grand Cherokee (ZJ) 93 - 98 Kullanim El Kitabı

Ergun hocam sabırsızlıkla bekliyorum ellerinize sağlık şimdiden..saygılar.

Etiketler

Ateş hocam tanışma bölümüne yazdım dilimin döndüğünce ben barış memnun oldum tanıştığımıza ve bu aileye katıldığıma :smiley:

barış artık sende bizden birisin aklına ne geliyosa ne gibi bir sorunun varsa rahatça yazabilirsin ??? tecrübeyle sabittir herkes elinden geldiğince sana yardımcı olacaklardır tekrar hoş geldin :D

TÜM GEZENBİLİR AİLESİNİN BAYRAMI KUTLU OLSUN....

teşekkürleri hocam ilgi ve alakanızdan dolayı.Sizde ankara grubundanmısınız hocam ?

Barış ben istanbuldayım ve açıçası buradada pek eski değilim daha yeniyim ama inan 2 gün sonra sende herşeyinle onlardan biri oluyosun eski yeni kalmıyor.

anlıyorum hocam hiç bi şüphem yok ondan:smiley:Işıkdağı karagöl kampına katılmayı düşünüyorum bi problem çıkmazsa..Gelmeyi düşünüyorsanız orda yüz yüze daha ii tanışır kaynaşırız hocam:smiley:
Siz düşünüyormusunuz peki katılmayı?

ahhhhhhhhh yarama parmak bastın barışşşşşşş :'( :'( :'( ben şu an yunanistandayım işim icabı bugün geldim ayın 14 de izmit gezisi var ona bile gitmek için burada uğraş içindeyim erken dönebilmek için :'( işallah bi fırsatını bulur tanışırız sohbetler eder keyifli saatler geçiririz, sana bol şanslar diliyorum muhakkakki çok güzel vakit geçirip çok keyifli insanlarla tanışıcaksındır ;)

katılamıyor olmanıza çok üzüldüm başka bi zaman diyelim artık işten vakit bulduğunuz bi zaman mesela:smiley:bende az önce kocaeli nde ki Hamsili Helvalı Defenderlı Rampa - Hazırlık OFF-ROAD a göz atarken sizin yazmış olduğunuz yazılara rastladım.Size başarılar kolay gelsin yunanları denize atmaya devam dermişim şaka bir yana bende şimdi lastik konusunda endişelenmeye başladım açıkcası nasıl bir yol izleyeceğim bilemiyorum:(

bu konuya başka başlıklarda bende değindim bu başlık el kitabı olduğu için o konu daha ağırlıklı konuşuluyo diğer yazılarda arkadaşlarında çeşitli cevaplarınıda okursan kafandaki soruları çözersin ;)

ssbman' Alıntı:
Hocam bilmeden kullanıyoruz aracı ama öğrenicez yakında ;D

Benim Araçta 94 Model ve 97 de Almanyadan getirmiş benim aldığım kişi . Bende bütün kitapçıklar vs duruyor ama Almanca :smiley: İşin garibi ingilizcesini bile bulamadım nette ...

bu arada Sayıyı netleştirirsek kitap tarama (OCR) işi yapan biryerde taranabilir.Buralar çok hızlı hallediyorlar zaten . Sanırım sayfa Maliyeti A4 içim 80-90ykr . Kitapçık A4 ün yarısı kadar . 50 kuruşa falan taranabilirse 150 ytl falan maliyeti olur ki bunu böldüğümüzde hiçbirşey tutmuyor . birde Rapid e atarsak herkes indirebilir .

Listeye devam :

1-Aksel
2-Dakaltan
3-DrOnder
4-Ssbman (Barış)
5-Black
6-SerdarTimur
7-Ates

1-Aksel
2-Dakaltan
3-DrOnder
4-Ssbman (Barış)
5-Black
6-SerdarTimur
7-Ates
8-Kaan

Hadi ZJ`ciler is basina....!

Gösterelim kendimizi...!

Kim tutar bizi...! ;D ;D ;D

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=21228.0

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,088
Kaydolan Son Üyemiz
TunaKarakaya

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR