Kamp Malzemesi Için Tavsiyenize Ihtiyacım Var

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nevizati Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,534

nevizati

Yeni Üye
İyi günler arkadaşlar. Uzun süredir kamp yapmaya ilgim var ancak bir türlü kısmet olmadı. 21 yaşındayım üniversite öğrencisiyim. Bu yaz tatilinde 2 arkadaş çıkıp arada kamp yapmayı düşünüyoruz. Çadır olarak kendime Pratik Kamp Çadırları - ARPENAZ 2 + bu çadırdan almayı düşünüyorum bütçem en fazla buna elveriyor. Bunun fiyatını geçmeyecek şekilde tavsiyeniz varmıdır yoksa ürün iyimidir ? Çadırı genelde yazın kullanacağım. Kusura bakmayın pek bilgim yok araştırdım ancak farklı bütçelerde konulara denk geldim. Ondan biraz çekiniyorum. Birde uygun fiyatlı 50 tlyi geçmeyecek şekilde yaz için kullanacağım uyku tulumu önerirseniz çok makbule geçer inanın :smiley: hayırlı günler dilerim

Etiketler
Sadece yaz kampı yapacaksanız ve genelde deniz kenarında olacaksa uyku tulumu yerine daha basit çözümler tercih edebilirsiniz. Şişme bir mat ve bir pike yeterli bence.

Arpenaz2+ yaz kampları icin yeter artar. Sisme mat uzeri pike vb önerisine katiliyorum haziran 2. Yarı ile temmuz sonu arası icin ve max 1000 metre irtifa icin.

Sent by Rider 76

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR