Karşı Tarafın Hasarının Tramerde Görünmesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rampadacore Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,175

rampadacore

men dakka dukka
Yer
İstanbul
Merhaba, bugünlerde oldukça yoğun bir şekilde araç bakıyorum. Son baktığım araçta tramer sorgusunda 47.000 TL hasar kaydı görünüyor. Sahibi ısrarla karşı tarafın hasarı olduğunu, kendi aracının orijinal olduğunu söylüyor. Böyle bir şey olabilir mi?

Araç 2004 model GC 2.7, yani karşı tarafta 47.000 hasar varken diğer araç orijinal kalabilir mi ki?

Etiketler
Ynt: Karşı Tarafın Hasarının Tramerde Görünmesi

karşıdakine 47000 tl hasar verirken kendisinde değişen olmaması bana pek mümkün gelmiyor. ancak Türkiye de yaşıyoruz sigortadan para alabilmek için üç kağıt işleri yapılmış olabilir.

Tramere karsi tarafin hasari girmez diye biliyorum.kulliyen sahtekarlik diye dusunuyorum.

GT-P7500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkese merhabalar, ben sigortadan araç alırım arada bir bildiğim kadarıyla karşı tarafın hasarı yazılmaz fakat arac sel hasarlı olur yani içine su girmiştir araçta hiç boya veya değişen olmaz bazende mekanik hasardan dolayı araçlar sigotaya düser ve bu araçlar ağır hasarlı olarak sigorta tarafından satılır. Saygılarımla

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,453
Kayıtlı Üye Sayımız
172,106
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmet AKGÜN

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR