Kayseri Grubunun Tanışması ve Erciyes Krater Gölüne Gezi Duyurusu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan takomistik Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 55
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,176

takomistik

KAYOFF .. Kayseri Offroad Kulübü
Yer
kayseri
Selam ben kayseriden gezenbilir üyesiyim. buradaki gezenbilir üyelerini bir araya getirerek tanışma ve kaynaşma ortamı saglamak istiyoru. bu nedenle erc dağına düzenlenebilecek bir turla arkadaşlarını kaynaşımı ve paşlaşımı hedeflenmiş olacak. erciyes dagının eteklerinde bulunan yaren kafede toplanılarak kafede tanışma ve çay kahve sunumundan sonra erciyes dagında bulunan krater gölüne seyehate geçilecek kratere ulaşıldıktan sonra burada katılımcı arkadaşlara benim tarafımdan baklava ve tatlı ikram edilecek göl ve vadi resimlerinden sonra aşagıya dönüşe geçilecek. tarihini ve ilanın tüm gezenbilir üyelerine ulaşmasını saglamamız mümkünmü. bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. findik555@hotmail.com SAYGILARIMLA

0C2E313C2BC14EA984F67FC6605ADEF1

Etiketler
Ynt: Kayseri Grubunun Tanışması ve Erciyes Krater Gölüne Gezi Duyurusu

erciyes dagının eteklerinde yaren kafede buluşup çay ve kahve molasıyla tanışma saglanarak erciyesin zirvesine gezi düzenleyip orada tatlı ve kola ikram ededim gezenbilir dostlarına. bu kaynaşma ortamıyla kayserideki gezenbilir dostlarını bir araya getirerek offrod tutkunlarını ve 4x4 hayranlarını tanıştırma ve kaynaştırma ortamı saglayalım. bu konuda bana yardımcı olabilecek tüm arkadaşların mesajlarını bekliyorum SAYGILARIMLA.
findik555@hotmail.com

8d23151f 5294 44b6 a59e a983d3a638da 2002 LandRover DiscoveryTD5GS lr1

Merhaba,
Merkeze biraz uzak olsada bende Kayserideyim..boyle bir organizasyon olursa severek katilirim daha sonrada diger katilan arkadaslarla birlikte daha genis etkinliklerde duzenleyebiliriz...
mesela Sivasli arkadaslarin duzenledigi boyle bir etkinlik 25 ekimde yapilacak .. acil bir sorun cikmaz ise orayada katilmayi dusunuyorum ..
Slm / Ertugrul

EVET etkinligin tarihini belirtmedim çünki katılımcı arkadaşlardan mesaj bekleyerek ortak fikirler almaya çalışıyorum
sende bana yardımcı olursan sevinirim

daha kapsamlı şehride tarihi yerleride gezdirirseniz hem trekking olur hareket edin beyler :smiley:
hep arabada olmazki:smiley:kilo alıyosunuz sonra
şaka biyana sivas gibi şehir turu yokmu ankaradan gelmişken tarihi yer de görelim

olabilir sizlerinde konuya desteklerini alırsak daha verimli bir tur düzenleme şansımız olur

kayseri erciyesi görmüştüm karater gölü yakındı tepeden bakınca..
kayseri için bilmiyorum biz turistiz sizlere göre :smiley:
ankardan insanları toplamaya çalısırım kaç saatırki ankara kayseri?sivasmı daha yakın bize

ankara kayseri 320 km ankara sivis 442 km sizi ben kayseride ikamet ediyorsunuz sandım kusura bakmayın. olur tabi sizleride aramızda görmekten onur duyarız. bu yönde çalışmlarda yaparız şu anda tarihi belirlemedik bu konuda katılımcı arkadaşların istek ve sizin gibi önerilerinizide aldıktan sonra organizasyonu tamamlayacağız,

takomistik' Alıntı:
ankara kayseri 320 km ankara sivis 442 km sizi ben kayseride ikamet ediyorsunuz sandım kusura bakmayın. olur tabi sizleride aramızda görmekten onur duyarız. bu yönde çalışmlarda yaparız şu anda tarihi belirlemedik bu konuda katılımcı arkadaşların istek ve sizin gibi önerilerinizide aldıktan sonra organizasyonu tamamlayacağız,
estag..kayseri daha yakınmıs ..neden olmasın ben toplar gelırım ankaradan
sivas organizasyonu gibi olabilir ama sizde kayserili arkadaş az:smiley:
uyuyorlar :smiley:
onları uyandırmanız lazım sşze orda yardım edicek .

haklısın onra şimdi titreşim gönderecegim :D

Mustafa bey,
Bizden yardim ve oneri beklemekte cok haklisiniz .. boyle bir girisimi bende baslatmak istemistim ama bir sekilde kismet olmadi .. simdi birlikte calisarak bunu yapalim.. onculuk ettiginiz icin size tesekkur ederim ..hatta Meltem hanim bile bizim uyanmamiz gerektigini hatirlatmis ve tamamen hakli :smiley:
bazi detay gerektiren gorusmeleri umarim ilk tanistigimizda ve/veya gerekirse messenger ustundende yapabiliriz ama foruma girip okuyan diger arkadaslarinda hem katkilarini almak hemde gelismelerden haberdar olmalarini saglamak icin olabildigince burdan irtibat kurmakta yarar goruyorum ..
Ben Kayseride ikamet etmeme ragmen daha once yazdigim gibi merkeze biraz uzak sayilirim ( Nevsehir sinirinda ..) Kayseri merkezede ayda 1-2 kez ugruyabiliyorum ama boyle ozel organizasyonlar icin sorun degil gerektigi kadar gelebilirim ..
Kayseride gezenbilir uyesi olan yada olmayan, Doga ve Off road tutkunu arkadaslarin az oldugunu sanmiyorum .. ama sanirim tanitim ve irtibat eksikligimiz var ki .. nufusu neredeyse milyonu bulan boyle buyuk bir sehirde 10 kisi bulamiyacagiz ..
Baslangici biraz zahmetli ve zaman alici olacak olsada eger bunu baslatir ve birseyleri hayata gecirebilirsek eminim kisa surede ozledigimiz toplulugu..hatta diger sehirlerden arkadaslarinda Kayserililer yine bir organizasyon yapsalarda gitsek diyebilecekleri kadar ( biraz fazlami iddiali oldu acaba :smiley: ) arkadasi biraraya getirip cok iyi organizasyonlar yapabilecegimize inaniyorum.
buraya kadar genel dusuncelerimi aktardim ... simdi gelelim kisa vadede gerceklestirilebilecek proje onerilerine ..
sizin onerinizi gerceklestirmekle basliyalim yani Erciyesteki cafede ... ben simdilik bu islere gonul vermis en az 1 kisi daha getirebilecegimi umuyorum.. siz 20 ekimden once bir tarih araligi onerisi getirirseniz ona gore mutabik kaliriz ..
Bana gore biraz daha kapsamli bir organizasyonun detayini belirlemeden sehir disindan gelecek misafirlerimizi sadece erciyeste bir kahve ikram etmek icin cagirmiyalim ... Meltem hanim gibi arkadaslari tabiiki bende sizin gibi ozel bir organizasyon olmasa bile agirlamak isterim ama sanki ici daha dolu bir program olursa onlarda daha mutlu olabilirler diye dusunuyorum ....
kolayliklar / Ertugrul

Off_Road' Alıntı:
Mustafa bey,
Bizden yardim ve oneri beklemekte cok haklisiniz .. boyle bir girisimi bende baslatmak istemistim ama bir sekilde kismet olmadi .. simdi birlikte calisarak bunu yapalim.. onculuk ettiginiz icin size tesekkur ederim ..hatta Meltem hanim bile bizim uyanmamiz gerektigini hatirlatmis ve tamamen hakli :smiley:
bazi detay gerektiren gorusmeleri umarim ilk tanistigimizda ve/veya gerekirse messenger ustundende yapabiliriz ama foruma girip okuyan diger arkadaslarinda hem katkilarini almak hemde gelismelerden haberdar olmalarini saglamak icin olabildigince burdan irtibat kurmakta yarar goruyorum ..
Ben Kayseride ikamet etmeme ragmen daha once yazdigim gibi merkeze biraz uzak sayilirim ( Nevsehir sinirinda ..) Kayseri merkezede ayda 1-2 kez ugruyabiliyorum ama boyle ozel organizasyonlar icin sorun degil gerektigi kadar gelebilirim ..
Kayseride gezenbilir uyesi olan yada olmayan, Doga ve Off road tutkunu arkadaslarin az oldugunu sanmiyorum .. ama sanirim tanitim ve irtibat eksikligimiz var ki .. nufusu neredeyse milyonu bulan boyle buyuk bir sehirde 10 kisi bulamiyacagiz ..
Baslangici biraz zahmetli ve zaman alici olacak olsada eger bunu baslatir ve birseyleri hayata gecirebilirsek eminim kisa surede ozledigimiz toplulugu..hatta diger sehirlerden arkadaslarinda Kayserililer yine bir organizasyon yapsalarda gitsek diyebilecekleri kadar ( biraz fazlami iddiali oldu acaba :smiley: ) arkadasi biraraya getirip cok iyi organizasyonlar yapabilecegimize inaniyorum.
buraya kadar genel dusuncelerimi aktardim ... simdi gelelim kisa vadede gerceklestirilebilecek proje onerilerine ..
sizin onerinizi gerceklestirmekle basliyalim yani Erciyesteki cafede ... ben simdilik bu islere gonul vermis en az 1 kisi daha getirebilecegimi umuyorum.. siz 20 ekimden once bir tarih araligi onerisi getirirseniz ona gore mutabik kaliriz ..
Bana gore biraz daha kapsamli bir organizasyonun detayini belirlemeden sehir disindan gelecek misafirlerimizi sadece erciyeste bir kahve ikram etmek icin cagirmiyalim ... Meltem hanim gibi arkadaslari tabiiki bende sizin gibi ozel bir organizasyon olmasa bile agirlamak isterim ama sanki ici daha dolu bir program olursa onlarda daha mutlu olabilirler diye dusunuyorum ....
kolayliklar / Ertugrul
tşekürler beyler alakanıza mutlu oldum .
ama nası etkilendim bu kadar uzun ayrıntılı vede detay dogaçlama fikir üretiliyorsa bence planlama kayseri gezisi planlama müdürü bulundu siz :smiley:
diğer fikir babası arkadaşımız ilk girişimci ilk fikir babası proje koordinatörü yaptım..kendimde sivas gezisiyle kayseri gezisi katılımcısı olarak en iyi gezi seçecek yarışamacı jüriyim:smiley:
dediğiniz gibi ;
sanki ici daha dolu bir program olursa onlarda daha mutlu olabilirler diye dusunuyorum .... demişsiniz tam isabet ama şartlar elvermiosa bu misafirperverlik yeterde artar..

ozman sivas

Ben başka bir bakış açısı ile bu etkinliği 25 ekimden sonraya bırakıp bu arada Sivas etkinliğine katılımcı ve destekci olarak katılmanız nasıl olur ki diye soracağım.....Etkinlik düzenlemek hem zor hemde her yönünü düşüneceğiniz kapsamlı bir iştir...Kişiler gelir ama iyice düşünülmezse sorunlar da çok çıkabilir...Zamana yayarak daha kapsamlı bir etkinlik olabileceği yönünde düşüncemi paylaşmak isstedim...
Meltem,Sivas'ta çalışırken Kayseriye ugramıştım günübirlikte olsa;bu şehrimizde de gezileecek çok yer var ;)

Meltem hanim, gorev dagilimi icin tesekkurler :smiley: yeni ve seviyeli dostluklarin gelistirilmesine .. ortak zevkleri olan kisileri biraraya getirmeye yonelik bu tur organizasyonlarda unvan tabiiki onemsiz... zaten etkinlige katilsin yada katilmasin bence bu siteye uye herkes her gezinin dogal organizasyon komitesi uyeleri gibi dusunulebilir .. :smiley:
Ne yazikki Mustafa beye hala ulasamadim ulastigimda fikir alisverisinden baslayarak harekete geceriz.. Asagidada belirttigim gibi kisa vadede ozel bir program yapamasak bile yolunuz Kayseri veya Kapadokya bolgesine duserse (bana Kayseriden daha yakin ) sizleri agirlamaktan zevk duyarim ...
Ferdane hanim bizi biraz yanlis anlamis olabilir diye dusunuyorum .. forum basinda Mustafa beyin duyurusunu ben Kayseri icerisinde bulunan arkadaslari kucuk bir gezide bir araya getirerek hem tanismayi hemde daha genis etkinlikleri birlikte planlayabilmek icin bir firsat olarak olarak anlamistim.. hatta ayni dogrultuda asagida bu foruma Sivas etkinligine katilmayi dusundugumu yazmistim ... ama bu kisa metrajli geziyede sehir disindan arkadaslar katilmak isterlerse memnun oluruz diyede acikladi Mustafa bey ..
Bu gezinin bence Sivas programina bir zarari yok hatta oraya katilimi dahada artirmasini umuyorum ... ayrica Sivas grubunun etkinligiyle ilgilide organizator arkadaslarla yakinen fikir alisverisi yapiyoruz..
goruslerinizi paylastiginiz icin tesekkurler ..
Ertugrul

Off_Road' Alıntı:
Meltem hanim, gorev dagilimi icin tesekkurler :smiley: yeni ve seviyeli dostluklarin gelistirilmesine .. ortak zevkleri olan kisileri biraraya getirmeye yonelik bu tur organizasyonlarda unvan tabiiki onemsiz... zaten etkinlige katilsin yada katilmasin bence bu siteye uye herkes her gezinin dogal organizasyon komitesi uyeleri gibi dusunulebilir .. :smiley:
Ne yazikki Mustafa beye hala ulasamadim ulastigimda fikir alisverisinden baslayarak harekete geceriz.. Asagidada belirttigim gibi kisa vadede ozel bir program yapamasak bile yolunuz Kayseri veya Kapadokya bolgesine duserse (bana Kayseriden daha yakin ) sizleri agirlamaktan zevk duyarim ...
Ferdane hanim bizi biraz yanlis anlamis olabilir diye dusunuyorum .. forum basinda Mustafa beyin duyurusunu ben Kayseri icerisinde bulunan arkadaslari kucuk bir gezide bir araya getirerek hem tanismayi hemde daha genis etkinlikleri birlikte planlayabilmek icin bir firsat olarak olarak anlamistim.. hatta ayni dogrultuda asagida bu foruma Sivas etkinligine katilmayi dusundugumu yazmistim ... ama bu kisa metrajli geziyede sehir disindan arkadaslar katilmak isterlerse memnun oluruz diyede acikladi Mustafa bey ..
Bu gezinin bence Sivas programina bir zarari yok hatta oraya katilimi dahada artirmasini umuyorum ... ayrica Sivas grubunun etkinligiyle ilgilide organizator arkadaslarla yakinen fikir alisverisi yapiyoruz..
goruslerinizi paylastiginiz icin tesekkurler ..
Ertugrul
günaydınlar planlama müdürümüz:smiley:
görev dağılımı espri idi :smiley:
her espride gerçekte vardır :smiley:
ferdane abla yanlış anladı sivasa bende sel yagmur vede benim işlerimden engel olmaz ise katılacağım .
kayseri için daha geç tarih tanımlamanızı biliyorum zaten o idi düşüncemiz
nazik davetiniz ince düşünceleriniz için teşekkürler efendim..
kayserideki gezenbilirciler açığa çıkıp uyumasa :smiley:
kesinkes işi süper organize ediceksiniz ..edemesenızde canınız saolsun..

mrb ertuğrul bey.
böyle gezintiler veya offroad etkinlikleri olursa beni aramayı unutmayın
yeni işyerime gelip bir çayımızı kahvemizi için
38derece 44' 15.78''N
35derece 25' 52.22''E

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR