Lada Nivamı 3 Kapı Sport Frontera Ile Takas Etmeyi Düşünüyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan paşalı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,657

paşalı

Kamp I
ARKADASLAR 93 MODEL LADA NIVAMI 93 MODEL FRONTERA ILE TAKAS EDICEM BILGISI OLAN VARSA YARDIMCI OLABILIR MI

Etiketler
Ynt: Lada Nivamı 3 Kapı Sport Frontera Ile Takas Etmeyi Düşünüyorum

Merhaba,
Yeni üye gözüküyorsunuz, 14 mesajınız var sitede şu anda, hoşgeldiniz.....

*Yarrdımmmm diye konu açılan bi site olmadığını düşünüyorum burasının.... "O" tür forum sitelerine göre burası daha samimi, daha sıcak, daha elit....!bence!...
*Büyük hafle yazmamanızı tavsiye ederim. Bağırmak manasına geliyor"muş" sanalda.....
*Profilinize yaşınızı, adınızı ve yaşadığınız lokasyonu yazarsanız daha güven verici olursunuz..... !bence!.....

Sorunuza 30 31 saattir tek bir cevap gelmemiş ve sadece 21 kişi okumuş.....

Bunda yukarıda yazdıklarım etkisi büyüktür... !bence!...

Bide sorunuzu detaylandırın lütfen... "Şu yaşta, şu koşullarda Ladamı, şu yaşta şu koşullarda Frontera ile değiştirmek istiyorum... Ne düşünürsünüz... Saygılarımla..." gibi....

....!Bence, bildiğim kadarıyla! ;

Frontera, opelin kardeş firması isuzu tarafından opel amblemli olarak üretilmiştir. Ve Isuzu oldukça kaliteli üretim yapar... !diye biliyorum!...
Ve bu sport, yani tek kapı modelini görsel olarak çok beğenirim. Isuzu, aynı aracı kendi markasıyla farklı bir model adıyla amerika' da da satmıştır ayrıca...!diye biliyorum!...
Vectra platformu ve parçaları çok kullanılmıştır...!diye biliyorum!.....

Fakat, Ankara' da piyasada gördüklerim oldukça bakımsız... bundan da şu sonucu çıkarıyorum, sahipleri bu aracı sevmiyor ve bakmıyor genelde... !bence!...

Ben yetkili opel servisinde kısa bi süre çalıştım. Patronun arkadaşının aracı dışında hiç frontera gelmedi, sordum eskilere, hiç gelmezmiş, halbuki opel sahipleri genelde, eski olsun yeni olsun araçlarını severler, savunurlar... Ve frontera yaşında çok opel modeli araç bakıma, tamire gelirdi.....
Yaşdaş, diğer opel modellerinin aksine, artık yaşı gelmiş olan, Frontera' nın yetkili servise hiç uğramaması demek, sahiplerinin yan sanayi ve markasız mekanik atolyeleri tercih ettiği kanısını uyandırıyor... !bende!......

Siz bilirsiniz.....
Kullananlar daha iyi bilir tabiki, bunlar benim yorumlarım.... Subjektif yani....

Lada' yı ben tüm handikaplarına rağmen çok beğenirim.... Bence değiştirmeyin, eğer daha büyük ve konforlu araç düşünüyorsanız başka markalara yönelin... !derim!....
Jeep fiyatları, CJ dahil yüksek gelebilir, Land Defender düşünebilirsiniz...... !bence!....

Ankara, Abidinpaşalı mısınız?

Sağlıcakla....

Lada ile ne yapıyorsunuz, opel ile ne yapacaksınız. Amaç offroad ise çözüm başka. Offroad değilde neden binek bir araçla değiştirmiyorsunuz. Bence de sorunuzu tam soramamışsınız..

ARKADASLAR LADA NIVAMI BEN HEM OFROAD HEMDE SEHIR ICINDE KULLANIYORUM AMA SEHIR İÇİNDE KULLANIMI INANILMAZ DERECEDE ZOR BIR ARAÇ BU SEBEPTEN DOLAYI FRONTI DUSUNUYORUM YANI HEM SEHIR IÇI HEMDE OFROAD AMAÇLI KULLANMAK MAKSADIYLA ALMAK ISTIYORUM BIRDE SOYLE BI PROBLEM VAR NE ZAMAN ARAZIYE ÇIKIP GERI GELSEM ILK ONCE YIKAMAYA DAHA SONRA DA DOGRU TAMIRE UGRASMAKTAN BIKTIM BUYUZDEN SATMAKTAYIM SAYGILAR

İyi satışlar.Takas düşünürmüsünüz http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=30341.0

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR