Linkteki Nissan Navara İle İlgili Yardımcı Olur Musunuz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan greaturk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,064

greaturk

Yeni Üye
Merhabalar, yeniyim forumda da, off-road Dünya'sında da!

Şu aracı ( http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-doktordan-emsalsiz-ve-kusursuz%2Csifir-gibi-offroad-navara-158400810/detay ) gözüme kestirdim, bir aksilik çıkmazsa hayırlısıyla bu hafta içi Erzurum'a gideceğim aracı almaya. Fiyatta 55.000TL'ye anlaştık. Sizlere sormak istediğim sorular:

Bu araç için sizin yorumlarınız nedir?

55.000TL bu araca fazla mı?

Nissan Navara'lar kaç km'de motor yiyor?

Bu araca sanırım ARB Air Locker sistem (ön + arka + kompresör) gerekecektir, İstanbul'da nerede ve kaça yaptırabilirim?

Aracın ilan açıklamasında da belirtildiği üzere 34 BAS 76 imiş eski plakası ve bilinen bir araçmış. Bu araba arazide ne kadar kullanıldı bilginiz var mıdır? Ya da arazide kullanılmış olması araçta negatif bir şeye sebep olur mu?

İlginiz için çok teşekkür ederim.

Etiketler
Ynt: Linkteki Nissan Navara İle İlgili Yardımcı Olur Musunuz?

Bence çok pahalı. Ne kadar offroad yapacaksın ki bu kadar masraf yapıyorsun. Tamam araç aksesuar konusunda epey donanımlı fakat yine de bu kadar etmeyeceğini düşünüyorum. Bende 2007 modeli var. Hiçbir aksesuarı yok fakat hafta sonu araziye çıktığımda performansı gayet tatmin edici. İnip çıktığım dere-tepeleri gördükçe ben bile şaşırıyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR