Mercedes 310 Mu Fiat Ducato Mu?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan leyla-t Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,836

leyla-t

Durup kök salmaktansa, kanatlanıp uçmayı yeğlerim
Yer
İstanbul
Merhaba,
Uzun süreli yaşam aracı olarak düşündüğüm motokaravan için hazır uygun bir araç bulamadım. Kendim yaptırmaya karar verdim. İki araç arasında kaldım. Şöyle ki;
Mercedes 310 benzin+lpg 2300 motor 1992 model 270.000 km
ya da
Fiat Ducato 2.8 JTD 13 m3 2007 model 174.000 km

Bu hafta sonuna kadar karar vermek istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum

Etiketler
Merhaba,
Uzun süreli yaşam aracı olarak düşündüğüm motokaravan için hazır uygun bir araç bulamadım. Kendim yaptırmaya karar verdim. İki araç arasında kaldım. Şöyle ki;
Mercedes 310 benzin+lpg 2300 motor 1992 model 270.000 km
ya da
Fiat Ducato 2.8 JTD 13 m3 2007 model 174.000 km

Bu hafta sonuna kadar karar vermek istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum

Araçları görmeden bir şey söylemek kolay değil. Uzun süreli bir yaşam aracı için 1992 model bir araç mercedes’te olsa bence çok yaşlı. Içerisine dünya kadar masraf edeceksiniz. Dokuz yaşındaki Ducato bence daha uygun. Fakat almadan onuda iyice gözden geçirmeniz lazım.

Araçları görmeden bir şey söylemek kolay değil. Uzun süreli bir yaşam aracı için 1992 model bir araç mercedes’te olsa bence çok yaşlı. Içerisine dünya kadar masraf edeceksiniz. Dokuz yaşındaki Ducato bence daha uygun. Fakat almadan onuda iyice gözden geçirmeniz lazım.

Fiat ilanı sahibinden.com 273760992
mercedes ilanı sahibinden.com 273512008
Mercedesi usta gördü, gümrükte yatmış, temiz bir araç içinde vebasto klima var.
Ducatoyu görmedik daha ve fiat kullanmadım hiç uzun ömürlü olur mu bilmiyorum. marka olarak mercedesin yaşı olmaz derler ama ducatonun gençliğinden başka ne avantajı olur bilemedim

Önerebileceğim usta yok. Henüz ciddi bakım gerektirecek sorun çıkarmadı. Ufak tefek işleride sanayide kime denk gelirse yaptırıyorum.

Benim karavanım 2000 model 2.8 TD,
Benimde aklıma Ducato yattı. 13 diyor ama ucu ucuna 11.5 m3 ilk karavan için çok hacimli olursa kullanamam diye pratik olmasını önemsemiştim. Bu gün aldım aracı. Asıl bundan sonrası oyalamacalı. . Diğer konu başlıklarında görüşmek üzere teşekkürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

SON KONULAR

Geri