Mercedes G Aranıyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mertbektass Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,241

mertbektass

Yeni Üye
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar
Mercedes G 240 veya 300 dizel 5 kapılı almak istiyorum ama istediğim gibi bir araç bir türlü bulamıyorum. İlan sitelerine bakıyorum ama benim istediğim gibi restore edilmemiş araç pek yok. Restore edilenlerin bir kısmı pek güzel toplanamamışken bir kısmı da aşırı fiyatlarla gözümü korkuttu.Aracı alıp biraz geliştirmeye harcadığım para pek gözümde değil ama alırken uçuk rakamlar vermek istemiyorum. Sitede aracını satmak isteyen ya da önerebileceğiniz bir araç varsa sevinirim.

Etiketler
Ynt: Mercedes G Aranıyor

Mert Bey; 240 GD sınıfında 5 kapı bulman biraz zor. Kanımca az girmiş bunlar ülkeye çünkü sitede ve etrafımda arayan ancak bulamayan arkadaşlar vardı. Mercedes G sınıfı zaten çok çok özel bir sınıf olduğu için 80 modelli araçlar malesef 50-60 arası gidiyor. Benim size tavsiyem bulabildiğiniz en ucuz aracı bulup istediğiniz gibi yaptırmak. Ya da istediğinize en yakın aracı alıp küçük oynamalarla içinizin ısınacağı bir araç haline getirmek.

Buladigim en ucuz araclara bakinca nerdeyse hepsi aylari biraktim 2 senedir satilmaya calisilan araclar var. Aslinda benim cok hosuma giden 2 arac var ama su anki durumlari satilik degil ve sahipleriyle bir turlu karsilamadim. Site uyeleri G sahiplerine asinalar belki bilirler bir tanesine gecen sene musteri oldum ama o an para konusunda ufak bir gecikme sayesinde elimden kacirdim arac o zaman salacaktaydi ama su an goztepe tarafinda jeep malzemeleri satan bir dukkana ait diye biliyorum digeri ise suadiye de yasli bir cift tarafindan kullaniliyor bendeki bir umut ama belki siteden araclari bilen vardir

Mert Bey sizin de dediğiniz gibi bu araçları alanlar al-sat yapmıyorlar. Bir sorun olmadığı taktirde (ki bu sorun araçtan kaynaklı değil) uzun yıllar araçlarını kullanıyorlar. Umarım bir bilen yardımcı olabilecek arkadaşlar konuya bakarlar. Her şey gönlünüzce olsun. Hayat her şeye gebe. Bir bakarsınız bir ilan gelivermiş kim bilir :smiley:

Keske oyle olsa bende aracin kiymetini bilen bir insanim yeni tip makyajlamak gibi bir derdimde yok aslini koruyarak uzun yillar binmek istiyorum

Sasisi ve kupasi saglam herhangi bi g serisi al motoru gittigi yere kadar daya, motor bitince at ustune istedigin motoru 10yil daha bin.

Bende oyle dusunuyorum bir ara musteri olmak istedigim aracta bu olsa cok guzel olurdu
uvubyqap.jpg

Mercedeslerde motor cok muhim degilki. Benim 83 model 280e vardi aldigimda 330binde ve tupluydu diferansiyelinde bosluk vardi vites atince tak diye vuruyordu. 35bin de tupte ben surdum sonra sattik suan hala yollarda goruyorun :smiley: yani alicagin araba bezinlise kmye cok bakma al. Bozulursa zaten ucuza yaptirirsin parca bol usta bol. Ustelik performansta kaybetmiyor tupmus km imis farketmez ben basiyodum 230. Al baba all kasasi duzgun olsun resimdeki gibi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.