Merrel Moab Gore-tex Ayakkabı İncelemesi.sonuç Beş Para Etmez.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan efsanebiyolog Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,731

efsanebiyolog

Yeni Üye
www.spx.com.tr sitesinden merrel moab goratex yüzde yüz su geçirmez diye sattıkları trekking ayakkabısını 320 tl ye aldım.daha bir kaç ay oldu.Yağmurlu havalarda şehirde kaldırımda yürüyüşlerde çok az su geçiriyordu normal dedim.Öyle su birikintilerinin içine felan da basmadım.bu gün bir karış kar yağdı karda giydim.sonuç facia.goratex su geçirmez diye aldığım ayakkabının içinde çoraplarım olduğu gibi su oldu.uzak durmanızı tavsiye ederim.bu ayakkabıyı doğada bir yürüyüşte kullansam ne olurdu onuda bilmiyorum.kısacası merrel markasından uzak durun zaten çinde üretilmiş bir ayakkabıdan da bu beklenirdi.

Etiketler
Ynt: Merrel Moab Gore-tex Ayakkabı İncelemesi.sonuç Beş Para Etmez.

Su gecirmez deniyorsa urunun iadesi mumkun olmuyor mu?

Ben 150 TL'lik Dockers ayakkabi almistim. Ustunde waterproof yaziyordu. Bir ay gecmeden islak bir yerden gecerken su gecirdi. Iade etttim. Inceleyecegiz dediler. 1 ay sonra degisim veya iade onayi gelmisti

iyi güzel hoş da bilmediğiniz şu var.deri bile olsa karsuyunu geçirir ve karsuyunu ancak ve ancak lastik çizme geçirmez bunu da sizin bilmeniz gerekir bu ayakkabıyı alacak kadar bilgiye sahip olduğunuza göre.

yasakşehir07' Alıntı:
iyi güzel hoş da bilmediğiniz şu var.deri bile olsa karsuyunu geçirir ve karsuyunu ancak ve ancak lastik çizme geçirmez bunu da sizin bilmeniz gerekir bu ayakkabıyı alacak kadar bilgiye sahip olduğunuza göre.
Yazdıklarımı dikkatli okumanı tavsiye ederim kardeşim.Yağmurlu havalarda da sızma oluyor.Zaten su alan bölge ayakkabının astar yani yüzü ile tabanın birleştiği bölgeler.Ayrıca ben bir yıl boyunca deri askeri bot kullandım gayet iyiydi.

ilk@er' Alıntı:
Su gecirmez deniyorsa urunun iadesi mumkun olmuyor mu?

Ben 150 TL'lik Dockers ayakkabi almistim. Ustunde waterproof yaziyordu. Bir ay gecmeden islak bir yerden gecerken su gecirdi. Iade etttim. Inceleyecegiz dediler. 1 ay sonra degisim veya iade onayi gelmisti
Kardeş zaten bizim memlekette bir ay sonra bu ayakkabıya ihtiyaç kalmaz.Ayrıca ben incelemeye yollamam.Ya kullanıcı hatası derler ya yanılmışsınız derler onlarla mı uğraşacağım.Paramı yollasınlar alsınlar ayakkabılarını derim oda olmaz zaten.yapacağım tek şey başka arkadaşların kazıklanmasını engellemek.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.