Mersin Tepeköy Göleti Kamplı Motosiklet Gezisi (1 Ağustos 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bora1071 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,403

bora1071

Zirve
Yer
mersin
1 ağustos cumartesi saat 17:30 gibi havanın biraz serinledği vakit 6 kişi yola çıkıyoruz. ilk mola fındıkpınarı yaylasında verildi. burada ilhan usta kebap için gerekli malzemeleri aldı.:smiley: akşam yemeği yendi ve kamp ateşi sohbetleri yapıldı; fıkralar :D anlatıldı. yemek öncesi erhan arkadaşımızda kampa katıldı. sabah kahvaltısı sonrası arazi yoldan aslanköy ve fındıkpınarı'nda öğle yemeği sonrasında mersin'e dönüş. işte resimler;
CIMG3665
CIMG3666
CIMG3667

[/img]
CIMG3668
CIMG3672

kamp alanımızın güzel manzarası. gece iyi soğuktu ama mersin'in o bunaltıcı sıcaklarından sonra çok rahat uyuduk.

sabah grubumuzdaki irfan öğretmenimizin amcasında börek ve çay ile kahvaltı.
CIMG3676
CIMG3677
CIMG3678

CIMG3679
CIMG3680
CIMG3681
CIMG3683
CIMG3684
CIMG3685
CIMG3686
CIMG3688
CIMG3689.jpg

CIMG3690
bir ara yol tarifi almak zorunda kaldık. :smiley:
CIMG3696
CIMG3697
CIMG3699.jpg

CIMG3700
CIMG3701
CIMG3702
CIMG3703
CIMG3704
CIMG3705
CIMG3706
CIMG3707
CIMG3708
CIMG3709
CIMG3710
CIMG3714
CIMG3715
CIMG3716
CIMG3717
CIMG3718

Etiketler
Ynt: Mersin Tepeköy Göleti Kamplı Motosiklet Gezisi (1 Ağustos 2009)

güzel kareler bora bey, offroad / offroad gezlerimiz / akdeniz bölgesiden bizim gezilere bakabilirsiniz, paylaşım için teşekkürler

baktım gezilerinize güzel geziler. elinize sağlık.

Yine bir çukurova gezisi ve her zamanki gibi kebap :smiley: gerçekten bütün gezilerimizde öncelik yemek :smiley:
çok güzel bir gezi olmuş

TeMu' Alıntı:
Yine bir çukurova gezisi ve her zamanki gibi kebap :smiley: gerçekten bütün gezilerimizde öncelik yemek :smiley:
çok güzel bir gezi olmuş

ilhan ustamız var, kebabı harika yapıyor ;D 2.dürüm yenildiğinde sonra dürüm yiyenlere sorulur "fantezi yapmak isteyen var mı?" bazıları yapar ;D ertesi sabah bu enerji krosta fazlasıyla harcanır :smiley:

Bora hocam süper bir gezi ve kamp ama hiç ağaç yok ve ağustos ayında çok sıcak olmadımı sizin için.

UFUKK' Alıntı:
Bora hocam süper bir gezi ve kamp ama hiç ağaç yok ve ağustos ayında çok sıcak olmadımı sizin için.

malesef gölet çevresinde ağaç yoktu. gece rakım yüksek olduğu için soğuktu aslında ama gündüz dediğiniz gibi bayağı sıcaktı. bende hata edip kışlık montu giyince biraz sıcaklamıştım ;D su geçişi yaptığımız ve suyun kaynak noktası olan yerde bayağı oyalanmıştık. yolun sonraki kısmı olan orman yollarından aslanköye ulşatığımız yolda ise güzel manzalar vardı.

Rakım yüksek olduğu zaman ağaca gerek yok,bende ağustosun 7 sinde kaçkar dağlarında,ayder yaylasına gitmiştim,4 arkadaş ve donduk soğuktan,tanırsınız belki GÖKÇEN ELBİ karadeniz seyehati esnasında tırla çarpışarak vefat etmişti benimle beraberdi ben 1 gün evveli gürcistana gitmek için ayrılmıştım onlarda istanbula dönüş yolunda samsuna vardıklarında. :(BMW 650 f gs ile kaza yapmıştı. :-\

evet o üzücü kazayı duymuştum :-[ tekrar başınız sağolsun diyelim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.