Motokaravan Kiralama

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan E_R Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,459

E_R

Yeni Üye
Yaklaşık 1 yıldır karavanlara merak salmış durumdayım.Aranızda mutlaka benim gibi araştıran ancak değişen hayat koşulları , maddi ve manevi nedenlerden dolayı bu hobiye başlayamayanlar olmuştur.Yoğun iş saatlerim nedeniyle gerekli araştırmaları ancak internetten yapabiliyorum.Ancak fark ettim ki fotoğraflara bakmakla ,başka insanların yorumlarından yola çıkmakla ihtiyaçlar anlaşılmıyor.

Bu nedenle özellikle kendi karavan ihtiyacımı anlamak ve karavancılığa ısınmak amacıyla yıllık iznimden kullanarak karavan tatili yapmaya karar verdim.Malzemeleri tartıp test etme , karavancılığın bana uygun olup olmadığını anlama , karavan hayatına alışma açısından benim için önemli bir deneyim olacağı kanısındayım ve bu deneyimin saçma kurumsal nedenlerden hüsranla sonuçlanmasını , hevesimin kırılmasını istemiyorum.

İstanbul çevresinden camper ya da alkovenli motokaravan kiralayabileceğim güvenilir bir firma arıyorum.Bildiğiniz yer var mıdır ?Haftasonu için kiralama yapan bir yer varsa çok daha ideal benim açımdan.Ancak bulabildiğim çoğu yer en az 5 günlük kiralama yapıyor.Mecbur kalırsam onları da değerlendirmeyi planlıyorum elbette.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

selamlar tatiliniz zehire paranızın kepazeye dönmesini istemiyorsanız VOYAGTÜRK Fİirması ve yetkilisi MURAT (soyadını hatırlamıyorum ) kesinlikle uzak durun . Sözleşmenizi yapar paranın yarısını peşin verirsiniz , karavanı teslim alacağınız tarihten bir gün önce arayıp alakasız bir şehirden almanızı ister ve dolandırılma maceranız böylelikle yada buna benzer bir hikaye ile devam eder ,bizzaat yaşadığım olayı anlattım ,ricadır bu firmadan uzak durun !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR