next ye ga 4624 mı Garmin Nüvi 215W mi Tomtom XL V2 mi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Mavi1659 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,497

Mavi1659

Kamp I
Yer
bursa
Herkese merhaba bir navigasyon almak istiyorum next ye ga 4624 mı? Garmin Nüvi 215W mi? Tomtom XL V2 mi? bu üçü arasında kaldım. tecrübeli arkadaşlardan tavsiye bekliyorum. Teşekkürler.

Etiketler

Ynt: next ye ga 4624 mı Garmin Nüvi 215W mi Tomtom XL V2 mi

Yıllarca Garmin Nüvi 205 kullandım. 215 ile herşeyi aynı sayılır. Menüsü haritaları uygulamaları vs.
2 ay önce de, Next YE-GA 4624 aldım Ankara Elektroworld den.

İnanın bana şok olacaksınız igo Primo'nun özelliklerini görünce. Next olması o kadar önemli değil, igo Primo insanı büyülüyor!

Garmin kullandığım günlere acıdım resmen, neden daha önce almadım diye. Dağlar tepeler en ince DEM haritası ile detaylı, kuzey doğrultusunu değiştirip dağın etrafında gönebiliyorsunuz, eğimini istediğiniz oranda yatırın, güneş orada batmak üzereyken GPS in ekranında da güneşin batmak üzere olduğunu görün, yıldızlar aynı, kuzey yıldızı gps de aynı açıda görülüyor, film seyredin, ne bileyim aklınıza gelen her şey...

Bence tartışmasız Next 4624.

Mavi1659' Alıntı:
Herkese merhaba bir navigasyon almak istiyorum next ye ga 4624 mı? Garmin Nüvi 215W mi? Tomtom XL V2 mi? bu üçü arasında kaldım. tecrübeli arkadaşlardan tavsiye bekliyorum. Teşekkürler.
size herşeyden önce başarsoft haritalı bir cihaz öneririm..tomtom cihaz olarak cok güzel fakat kullandığı teleatlas harita avrupada nekadar başarılı olsada türkiyede çok yetersiz hala işlanmamiş illar mevcut fakat başarsoft şu an türkiyede çok hızlı bir şekilde çalışmalar yaparak ilerlemekte..Sözün özü arkadaşında dediği gibi ıgo primo yazılımlı başarsoft haritalı bir next YE-GA 4624 harikadır :smiley:

Karadeniz Otoyolu' Alıntı:
Yıllarca Garmin Nüvi 205 kullandım. 215 ile herşeyi aynı sayılır. Menüsü haritaları uygulamaları vs.
2 ay önce de, Next YE-GA 4624 aldım Ankara Elektroworld den.

İnanın bana şok olacaksınız igo Primo'nun özelliklerini görünce. Next olması o kadar önemli değil, igo Primo insanı büyülüyor!

Garmin kullandığım günlere acıdım resmen, neden daha önce almadım diye. Dağlar tepeler en ince DEM haritası ile detaylı, kuzey doğrultusunu değiştirip dağın etrafında gönebiliyorsunuz, eğimini istediğiniz oranda yatırın, güneş orada batmak üzereyken GPS in ekranında da güneşin batmak üzere olduğunu görün, yıldızlar aynı, kuzey yıldızı gps de aynı açıda görülüyor, film seyredin, ne bileyim aklınıza gelen her şey...

Bence tartışmasız Next 4624.

teşekkür ederim

murat6767' Alıntı:
size herşeyden önce başarsoft haritalı bir cihaz öneririm..tomtom cihaz olarak cok güzel fakat kullandığı teleatlas harita avrupada nekadar başarılı olsada türkiyede çok yetersiz hala işlanmamiş illar mevcut fakat başarsoft şu an türkiyede çok hızlı bir şekilde çalışmalar yaparak ilerlemekte..Sözün özü arkadaşında dediği gibi ıgo primo yazılımlı başarsoft haritalı bir next YE-GA 4624 harikadır :smiley:

teşekkür ederim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri