Nissan Patrol 3.0 mi Land Cruiser hzj 76 mi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan foco Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,439

Nissan Patrol 3.0 mi Land Cruiser hzj 76 mi

• Patrol

Kullanılan: 15 41.7%
  • HZJ 76

Kullanılan: 21 58.3%

• Kullanılan toplam oy
    36

Etiketler
Ynt: Nissan Patrol 3.0 mi Land Cruiser hzj 76 mi

şöyle bir patrol olucaksa ilerde %100 patrol derim

http://www.4x4offroads.com/image-files/nissan-patrol-1993-1.jpg

Patrol'de güç yok 2 sene önce bir geziye katılmıştım, birinde nerdeyse geçecektim ancak onlar 4-5 kişi varlardı bizim araçta 2 kişiydik.

Toyota'da bu serilere servis verilmiyor bildiğim kadarıyla. Arayıp distiribütörle görüşmek lazım en iyi onlar bilir. Ben servisi yok diye Nissan'a geçmeyi düşünüyorum dersen müşteri kaybederiz endişesiyle belki bişey yaparlar. LC200 çok büyük ve karmaşık derdim yüzlerine ben olsam, bulunduğum durumu açık açık anlatırdım. Neden Hzj76 açık açık anlatırdım.

c şıkkı nı kullanıyorum, 2 aracı da alacağınız paralarla ben olsam jeep zj yada xj alırdım. bunu emin olun marka fanatizmi adına söylemiyorum...bi bakın jeep sayfalarına binmediyseniz bi binin büyük ihtimalle hoşunuza gider...

bindim levent bey hepsine bindim, surdum, arazide kullandim ve haklisiniz jeeplerin arazi kabiliyeti gercekten land rover, land cruiser, veye patroldan cok daha iyi (agir off road dan bahsediyoruz tabi) bular expedition tarzinda dusunulen station wagon arabalar, ikisi farkli siniflar oldugu icin C sikkini eklemedim...
ayni zamanda jeepci + amerikanci arkadaslarin affina siginarak birsey daha eklemek istiyorum nede olsa amerikan arabasi (kendimde bir dodge ram sahibiyim, kendi aracim icinde soyluyorum) 100.000 km den sonra neresine elnizi atarsaniz elininizde kaliyor:smiley:) yilda, arazide 300-500 km yapan araclar icin gecerli degil tabi bu.

ok anladım, önemli olan amaca uygun ahreket atbiiki, dodge konusu da araç işi biraz da şans işi bilirsiniz nasip kısmet, adam eşşeğe biner gibi biner bişi olmaz siz to kondurmazsınız yemini suyunu eksik etmezsiniz bozulmadık yeri kalmaz...saygılar..

selamlar land cruiser tabi daha iyidir zaten toyotalar sorunsuz olarak bilinir.fakat ben ağır off road düşünüyorum derseniz jeep lerden şaşmayın..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,454
Kayıtlı Üye Sayımız
172,107
Kaydolan Son Üyemiz
traveler74

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.