Nivaya Koltuk Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nrkoz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,006

nrkoz

Yeni Üye
95 nivamın ön koltukları oldukça yıprandı
görünen benden önceki sahipleri birkaç kez tamir ettirmiş zira mekanizmalarda kaynak izleri var
çıkma temiz öne yatarlı bir çift koltuk da bulamadım
acaba arkadaşlardan nivasına daha önce spor koltuk uygulayan varmı öne yatarı nasıl olur bilemedim
fikrinize ihtiyacım var, elinde uygun koltuk olan varsa o da olur :smiley:
nette şu linkteki koltuklar nasıl acaba memnun kalınır mı
http://www.hepsiburada.com/liste/z-tech-euro-siyah-deri-spor-koltuk-takimi-12464/productDetails.aspx?productId=otelf12464&categoryId=20006752

Etiketler
Ynt: Nivaya Koltuk Yardım

Spor koltuk çok görmedim ama, tanıdıklarımdan nivaya tofaş koltuğu takanlar vardı.

bence güzel koltuklar)) böyle birşey bulabilirsen

1908bc4s 960

gerçekten çok hoş olmuş a3 koltuğuna benziyor
o ilandaki spor koltuğun siparişini verdim bakalım nasıl olacak
uygulayabilirsem fotoğrafını koyarım inşallah

selamun aleyküm arkadaşlar
koltukları taktık müsait olunca fotoğraflarını da yükleyecem

ilk izlenim olarak görüntü gayet iyi oldu arka koltuklara da uygun bi kılıf uydurduk mu tamamlanacak
ancak normal koltuklar kadar rahat değil nispeten sert
öne katlanma kolay ve arka koltuklara geçiş oldukça rahat
oturma ve yanlardan kavrama iyi ama gürbüz biri olarak biraz daha kilo alırsam sıkıntı olabilir
kumaş değil suni derimsi bir malzeme görüntü gayet iyi ama daha çabuk deforme olur diye düşünüyorum
orjinal koltukdan seviyesi düşük oldu altına 3*4 profil koyduk hem yükseltti hemde montajı daha kolay oldu

kaner ustaya danışmıştım kendisi orjinal önermişti hakllıymış ama bu koltuklar satan sitenin verdiği indirim kuponu, kredi kart puanı ile yarı fiyata geldi imkan varsa orjinal derim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR