Off-Road Araçlarında İç Dizayn

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan serjio Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 250
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 66,249

serjio

araç içi özel dizayn+uygulama
Yer
almanya
her türlü 4x4 arazi ve off-road araçlarında hayalinize uygun dizaynlar yapılır.mesela aracımın şurası şöyle olsaydı daha şık ve daha kullanışlı olurdu diyorsanız çözüm bizde.

P9130006

P9130002

P9140053

P9160002

P9170010

Etiketler

Ynt: Off-Road Araçlarında İç Dizayn

antalyalıysanız muhakkak tanırsınız çünkü araçlar ahmet ustadan çıkıyor.iç dizaynlarını ben yapıyorum.garaj tuning bizide tanırsınız

abi kutu hazır lakin kullanacağımız döşeme pazartesi gelicek elime haliyle pezartesi biticek

serjio' Alıntı:
antalyalıysanız muhakkak tanırsınız çünkü araçlar ahmet ustadan çıkıyor.iç dizaynlarını ben yapıyorum.garaj tuning bizide tanırsınız
ahmet abinin arabaya yaptığınız göğüs çalışmasını yakından gördüm çok başarılı ;D

teşekkür ederim abicim elimden gelenbi yaptım fakat dahada geliştircem

selamlar. defenderların içine ısı ve ses izolasyonuda yapabiliyormusunuz.?

Çok güzel bir çalışma olmuş ama parlak yüzey camda yansıma yapmıyor mu? Bir de böyle bir uygulamanın ortalama süresi maliyeti ne kadar olur?

bora1071' Alıntı:
selamlar. defenderların içine ısı ve ses izolasyonuda yapabiliyormusunuz.?
tabiki yapar serdarbukonudabaşarılı bi arkadaşımız

chala' Alıntı:
cj serileri için örnek veya öneriniz var mı?
merhaba .cj serileri için bi örnek yok şu an fakat aracınızı bize getirirseniz hayalinizdeki çalışmayı yaparız

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR